Niszczarki Kobra

Niszczarki Kobra są produkowane przez włoską firmę Elcoman, która jest jednym z największych na świecie producentów tych urządzeń. Wieloletnie doświadczenie i wprowadzanie nowych rozwiązań technologicznych sprawiło, że marka Kobra jest uznana na całym świecie, również przez agencje rządowe.

Rodzaje niszczarek Kobra

Producent oferuje szeroki wybór urządzeń o różnych parametrach i dodatkowych funkcjach. Dzięki temu, zarówno małe biura, jak i duże organizacje, mogą wybrać produkt dopasowany do ich potrzeb. Możliwe jest również dostosowanie urządzenia do rodzaju dokumentów, które będą w nim niszczone. Od dokumentacji wewnętrznej po dane poufne i ściśle tajne dokumenty.

Niszczarki Kobra - zalety

Produkty marki Kobra posiadają szereg zalet, które wyróżniają je spośród innych niszczarek. Najwyższy poziom bezpieczeństwa: P-6 i P-7 sprawia, że można nimi niszczyć również tajne dokumenty. Niszczarki posiadają nawet certyfikat NATO, który sprawia, że są stosowane we wszystkich armiach należących do NATO. Dzięki temu mamy pewność, że dokumenty zostaną zniszczone w sposób, który uniemożliwia ich późniejsze ponowne odczytanie. System Energy Smart sprawia, że urządzenia są ekologiczne i nie pobierają prądu podczas funkcji Stand-by. Noże wykonano z hartowanej stali i jest na nie dożywotnia gwarancja, a system SPPU powoduje, że urządzenie cicho pracuje. Niszczarki posiadają też dodatkowe funkcje, które eliminują zatory papieru i umożliwiają niszczenie zgniecionych kartek.

Jaką niszczarkę Kobra wybrać?

Wybór odpowiedniego urządzenia jest uzależniony od naszych potrzeb. Istnieje kilka parametrów niszczarek, na które należy zwrócić uwagę. Pierwszym z nich jest pojemność kosza, producent oferuje pojemność od 15 do nawet 205 litrów. Im więcej dokumentów ulega niszczeniu, tym większą pojemność kosza na ścinki należy wybrać. Ważna jest również ilość kartek, które można jednorazowo zniszczyć, wynosi ona od 6 do 72 kartek. Od tego parametru zależy komfort i szybkość niszczenia. Jeśli dokumenty i ważne dane przechowujemy również na płytach CD, warto zastanowić się na funkcją niszczenia płyt. W zależności od stopnia poufności danych, które planujemy niszczyć, zależy poziom bezpieczeństwa, który powinniśmy wybrać. Określa on, jakiej wielkości ścinki powstają podczas niszczenia.

Filtry

Włączone filtry:
Producent
Niszczenie CD/DVD
Rodzaj cięcia
Niszczenie spinaczy i zszywek
Kolor
Ilość niszczonych kartek
Miejsce użytkowania
Praca w trybie ciągłym
Ilość użytkowników
Niszczenie kart plastikowych
Niszczenie dyskietek
Niszczenie nośników USB
Automatyczny podajnik papieru
Poziom hałasu
Pokazuje 1 - 41 z 41 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy