Niszczarki Rexel

Firma Rexel to lider w dziedzinie produktów biurowych, a jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie linią produktów tego producenta, są niszczarki. Te urządzenia są podstawowym wyposażeniem biur i innych miejsc, które produkują duże ilości dokumentów. Niszczarki Rexel występują w kilku rodzajach i posiadają różne parametry, by móc dopasować je do naszych potrzeb.

Niszczarki Rexel - linie produktów

Niszczarki z linii Promax wyposażono w zaawansowany system wentylacji. Dzięki niemu, urządzenie może dłużej pracować, gdyż utrzymywana jest w nim niska temperatura. Nie ma ryzyka przegrzania, które może prowadzić do awarii. Niszczarki posiadają kosze na ścinki o różnej wielkości. Mają możliwość niszczenia spinaczy i zszywek, a także plastikowych kart.

Linia niszczarek Auto+ posiada automatyczny podajnik papieru. Pracownik nie musi samodzielnie podawać dokumentów do zniszczenia, wystarczy włożyć je do niszczarki i zamknąć pokrywę. Najwyższy poziom bezpieczeństwa danych wrażliwych zapewnia również możliwość zablokowania niszczarki szyfrem, gdy w danym momencie niszczy ona ważne dokumenty. Mogą one znajdować się również na płytach CD.

W większości przypadków niszczarki służą do niszczenia dokumentów. W zależności od tego, jak poufne dane one zawierają, należy wybrać odpowiedni poziom zabezpieczeń. Określa on parametry ścinek, które powstają podczas niszczenia. Im węższe, tym mniejsza możliwość ponownego odczytania danych. Firma Rexel oferuje zarówno produkty o niskim poziomie zabezpieczeń, do niszczenia wewnętrznej dokumentacji, jak i o najwyższym stopniu, do niszczenia tajnych dokumentów.

Jaką niszczarkę wybrać?

Wybór odpowiedniego urządzenia jest uzależniony od tego, jakie ilości i jak bardzo poufnych dokumentów, planujemy w nim niszczyć. Do małych biur bardziej przydatna będzie niszczarka o mniejszych gabarytach. Tworzy się w nich mniejsze ilości dokumentów, więc pojemność pojemnika na ścinki również nie jest tak bardzo istotna.

W przypadku firm lub instytucji rządowych, które gromadzą dane wrażliwe i tworzą poufne dokumenty, potrzebny będzie bardziej zaawansowany sprzęt. Szybko zniszczymy w nim dokumentację i nie ma ryzyka, że dane trafią do rąk osób trzecich. Warto zwrócić uwagę na to, ile kartek naraz można podać niszczarce. Czy nie trzeba wcześniej odpinać zszywek i czy można też niszczyć płyty CD, lub plastikowe karty.

Przeczytaj koniecznie nasz wpis na blogu o konserwacji niszczarki.

Filtry

Włączone filtry:
  Dostępność
  Producent
  Niszczenie CD/DVD
  Pojemność kosza
  Poziom bezpieczeństwa
  Rodzaj cięcia
  Niszczenie spinaczy i zszywek
  Kolor
  Ilość jednorazowo niszczonych kartek
  Miejsce użytkowania
  Praca w trybie ciągłym
  Niszczenie kart plastikowych
  Niszczenie papieru
  Automatyczny podajnik papieru
  Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
  Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy