Niszczarki Dahle

Niezawodność, niemiecka solidność i bezpieczeństwo to trzy słowa kluczowe, które określają najtrafniej niszczarki Dahle. Firma oferuje urządzenia do różnych zastosowań, które sprawdzą się zarówno w domu, małym biurze jak i w pracy profesjonalnej oraz zespołowej.

Dlaczego warto wybrać niszczarki Dahle?

Co bardzo istotne Dahle jest nie tylko producentem sprzętu biurowego, ale bardzo wiele uwagi poświęca również badaniu nowych technologii, które usprawniają pracę i poprawiają wydajność oraz bezpieczeństwo. Jedną z technologii, których obecności możemy oczekiwać w urządzeniach tej firmy jest CleanTEC® polegająca na eliminacji mikropyłków unoszących się w powietrzu dzięki systemowi filtrów.

Tym co wyróżnia ofertę Dahle jest również proces wyboru właściwego sprzętu. Firma postanowiła uprościć ten proces do minimum i podzieliła swoje produkty na kategorie, w zależności od: obszaru zastosowania, ochrony przed pyleniem i miejsca w którym ma pracować urządzenie. Odpowiadając na te trzy podstawowe pytania klient w trywialnie prosty sposób może dokonać wyboru odpowiedniego do własnych potrzeb modelu.

1. Obszar zastosowania - poziom bezpieczeństwa niszczonych danych 

  • Co prawda wszystkie urządzenia w ofercie Dahle spełniają wymogi normy DIN 66399, ale z bogatej oferty możemy wybrać sprzęty o różnym rozmiarze ścinków. Powszechnie wiadomo, że im mniejsze ścinki tym większe bezpieczeństwo. W tej kategorii możemy wybierać pomiędzy trzema rodzajami niszczarek: 
  • - WASTE - do codziennej pracy, 
  • - OFFICE - do bezpiecznej pracy biurowej 
  • - SECURITY do niszczenia szczególnie wrażliwych danych. 

2. Ochrona przed mikropyłkami

  • Profilaktyka zdrowotna jest dziś istotnym zagadnieniem wpływającym na komfort pracy i dbałość o środowisko. Decydując się na sprzęt z innowacyjnym systemem ochrony przed pyleniem Dahle CleanTEC®, mikropyłki nie wydostają się na zewnątrz i nie są wdychane przez pracowników. 

3. Miejsce pracy niszczarki determinuje dostęp do niego, posiadaną przestrzeń biurową i rodzaj wykonywanej pracy. Z tych względów producent podzielił swoje produkty na cztery kategorie: 

  • - DESKSIDE - wygodne i bezpieczne niszczarki instalowane obok biurka 
  • - TEAM – przeznaczone do pracy w małych zespołach 
  • - DEPARTMENT – niszczarki do pracy zespołowej przeznaczone do niszczenia poufnych danych 
  • - VOLUMEPRO – specjalistyczne urządzenia służące do niszczenia dużych ilości dokumentów. Dzięki pojemnikowi o pojemności do 190 litrów są wyjątkowo ergonomiczne w użyciu. 

Reasumując, zastosowanie innowacyjnych technologii, precyzja i przyjazność obsługi sprawiają, że niszczarki Dahle stanowią naprawdę świetny wybór dla każdej firmy.

Filtry

Włączone filtry:
Producent
Niszczenie CD/DVD
Pojemność kosza
Poziom bezpieczeństwa
Rodzaj cięcia
Ilość niszczonych kartek
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy