Niszczarki Wallner

Wallner to firma, która powstała w 1991 roku. Tworzy produkty wysokiej jakości, dba także o estetykę wykonania. Dzięki temu niszczarki Wallner są docenianie w wielu krajach Europy. Firma produkuje także inne niezbędne w biurze urządzenia. Są to:

Gdzie przydadzą się niszczarki Wallner

Czy niszczarka w domu to konieczność? Jeśli tak, jaką wybrać? Choć wydawać by się mogło, że nie potrzebujemy w domu tego typu urządzenia, to jest zupełnie inaczej. W dzisiejszych czasach ochrona danych osobowych to konieczność, jeśli chcemy czuć się bezpieczni. Zamiast wyrzucać dokumenty przepełnione informacjami o nas, lepiej będzie skorzystać z niszczarki. Będziemy mieć pewność, że dane nie trafią w niepowołane ręce.

Niszczarki Wallner sprawdzą się zarówno w przypadku dużych biur, jak i do wykorzystania w gospodarstwach domowych. Urządzeniem tego typu, które świetnie poradzi sobie w domowym biurze, jest model FXD85B. Niewątpliwą zaletą tego urządzenia jest funkcja niszczenia płyt CD/DVD, na których równie często przechowywanie są dane, których nie chcielibyśmy udostępniać. Produkt ten cechuje się niewielkimi rozmiarami, zmieści się więc nawet w małych mieszkaniach. Niszczarka jest nie tylko funkcjonalna, ale także estetycznie wykonana. Jednocześnie można zniszczyć osiem kartek, to zdecydowanie wystarczająca ilość do użytku w domowym zaciszu. Zwróćmy szczególną uwagę na tego typu urządzenia, jeśli pracujemy w domu i przywiązujemy szczególną wagę do dbania o dane osobowe. Korzystanie z niszczarki pozwoli uniknąć wielu problemów.

Jaką niszczarkę Wallner wybrać do dużego biura?

Firma Wallner proponuje urządzenia, które pomogą w dbaniu o bezpieczeństwo w domu, ale także w dużych biurach, gdzie odpowiedzialność ponosi się nie tylko za swoje dane, ale również cudze. Jakie cechy powinna mieć niszczarka, którą wybierzemy do biura? Na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie? W biurze każdego dnia przewija się duża ilość dokumentów, które mają ulec zniszczeniu. Warto więc zadbać o to, żeby niszczarka poradziła sobie szybko z jak największą ilością kartek.

Firma Wallner ma w swojej ofercie modele: JP 526C, JP 510C, RS6600S, JP 516C. Każda z tych niszczarek sprawdzi się w biurze. Czynnikiem na to wypływającym jest możliwość jednoczesnego zniszczenia dużej ilości dokumentów - od 18 (model JP 526C) do nawet 32 (model JP 510C). Poza tym są to urządzenia niezwykle estetycznie wykonane. Będą więc nie tylko funkcjonalne, ale także ozdobią pomieszczenie.
Niszczarki Wallner posłużą w biurze przez wiele lat.

Filtry

Włączone filtry:
Producent
Niszczenie CD/DVD
Pojemność kosza
Poziom bezpieczeństwa
Rodzaj cięcia
Niszczenie spinaczy i zszywek
Ilość niszczonych kartek
Miejsce użytkowania
Ilość użytkowników
Niszczenie kart plastikowych
Niszczenie dyskietek
Automatyczny podajnik papieru
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy