Niszczarki Ideal

Wiele pracy w małych i średnich firmach czy dużych instytucjach, wykonywanych jest w systemach komputerowych, jednak nie sposób zrezygnować z tradycyjnego papieru. Często właśnie ten namacalny wydruk stanowi sedno i finał transakcji np. podpisanie umowy czy akt zawierający dane osobowe. Istnieje jednak niebezpieczeństwo, że te wydrukowane informacje dostaną się w niepowołane ręce. Dlatego wybór odpowiedniego urządzenia niszczącego to konieczność. Poznaj niszczarki Ideal.

O firmie

Korzenie firmy Ideal sięgają do roku 1951, kiedy to dwaj mężczyźni, Balingen Wilhelm Krug i Ludwig Priester, otworzyli wyspecjalizowany sklep, warsztat i zakład dla maszyn produkcyjnych. Początkowo firma Ideal rozwijała sprzedaż na rynku amerykańskim. Z biegiem czasu, dzięki dbałości o wydajność oraz ograniczenie czasu postoju, otworzyły się szanse na eksport, a produkcja została umieszczona w nowoczesnej hali. Nieustanne pomiary, produkcja w trosce o ochronę środowiska i wyraźnie określone cele to przyczyny dla których firma została nagrodzona „Znakiem jakości dla Systemów Zarządzania”.

Niszczarki Ideal - charakterystyka

Już sama nazwa wskazuje na perfekcyjnie zaprojektowany sprzęt, ale to opinie klientów, precyzja wykonania i specyfikacja tych urządzeń dostosowana do potrzeb sprawia, że niszczarki Ideal stoją na czele w swojej niszczycielskiej kategorii. Kontrolowana elektronicznie pokrywa, chroni użytkownika przed kontaktem ze szczeliną roboczą oraz przed nadmierną ilością niszczonych jednorazowo dokumentów. Przy otwartych drzwiczkach następuje automatyczne odcięcie zasilania. Wyjątkowo wytrzymałe noże, wyfrezowane z jednego kawałka stali są odporne na zszywki i spinacze biurowe. Zapraszamy do cieszenia się 5 letnią gwarancją na urządzenie oraz dożywotnią gwarancją na noże tnące!

Garść informacji o poziomach bezpieczeństwa

– (P2) Podstawowy poziom bezpieczeństwa. jeśli dokumenty nie zawierają ściśle tajnych informacji, wystarczy ten poziom bezpieczeństwa, gdyż potnie kartkę na jakieś 40 kawałków 

– (P-3) Kartka papieru będzie w 200 kawałkach, nadaje się więc do niszczenia codziennych domowych dokumentów 

– (P-4) Jeśli chcesz zniszczyć informacje zastrzeżone prawem lub dane osobowe, niszczarka zrobi z dokumentu jakieś 400 kawałków 

– (P-5) Urządzenie do cięcia dokumentów nawet na 2000 kawałków, dobre do niszczenia poufnych, tajnych treści 

– (P-6) Nadzwyczajnie wysoki poziom bezpieczeństwa. Niszczenia tajnych dokumentów, które zawierają zastrzeżone informacje np prawne, wojskowe czy finansowe. Tną kartkę na około 6000 kawałków. 

– (P7) To najwyższy poziom bezpieczeństwa. Ta niszczarka zostawia dokumenty państwowe czy wojskowe w 15 tysiącach ścinek.

Filtry

Włączone filtry:
Producent
Niszczenie CD/DVD
Pojemność kosza
Poziom bezpieczeństwa
Rodzaj cięcia
Niszczenie spinaczy i zszywek
Ilość niszczonych kartek
Miejsce użytkowania
Ilość użytkowników
Niszczenie kart plastikowych
Automatyczny podajnik papieru
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy