Ołówki

Ołówki

Zastanawiasz się, jaki ołówek będzie najlepszy dla Twojego dziecka? W naszym sklepie internetowym znajdziesz imponujący wybór ołówków dziecięcych renomowanych marek, możesz więc znaleźć produkt, który nie zawiedzie Twoich oczekiwań i stanie się ulubionym ołówkiem Twojego syna lub córki. 

Jakie powinny być ołówki dla dzieci?

Przeglądając naszą ofertę, można szybko zauważyć, że renomowane firmy proponują ołówki dla dzieci dostosowane do potrzeb kilkulatków, a także produkty dla nieco starszych użytkowników, lubiących mieć w swoim piórniku nowoczesne, nietuzinkowe artykuły piśmienne. Jeśli chcesz wspomóc dziecko w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w nauce pisania, pomyśl o którymś z trójkątnych ołówków - mały adept sztuki stawiania liter będzie trzymał taki przedmiot w prawidłowy sposób. Warto też sprawdzić, z jakiego materiału powstał ołówek. Ołówki z żywicy bezdrzewnej w przypadku złamania nie kaleczą, ani nie pozostawiają drzazg. Komfort użytkowania zapewniają dzieciom także niewielkie antypoślizgowe punkty masujące - ołówki z takim dodatkiem są chętnie wybierane również przez starszych uczniów.

Komfort użytkowania i efektowny design

W naszym sklepie internetowym nie brakuje klasycznych ołówków - także modeli z różnymi wzorami lub o niestandardowych kolorach, ale można tu znaleźć też automatyczne ołówki dla dzieci. Ołówki automatyczne z grafitem o małej średnicy są doskonałe dla starszych dzieci i młodzieży - można nimi pisać i przydają się przy pracach technicznych. Jeśli jednak szukasz ołówka wyjątkowo odpornego na nacisk, najlepszy będzie ołówek z grafitem o dużej średnicy. Dobrym pomysłem będzie zakupienie modelu, który ma dodatkowo specjalny kształt, utrudniający turlanie się po szkolnej ławie. Nie można też zapominać o doborze odpowiedniej miękkości grafitu. Za najbardziej uniwersalne uważane są ołówki z oznaczeniem B lub HB. W sklepie Biuronimo.pl znajdziesz jednak także dużo twardsze i miększe ołówki - są one idealne dla starszych dzieci lubiących szkicować.

Robiąc zakupy w naszym sklepie, możesz wybierać spośród ołówków dla dzieci takich marek jak Faber-Castell, BIC, Staedtler, Pentel i Stabilo. Sprawdź ich niezawodną jakość!

Pokazuje 1 - 60 z 119 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy