Ramki magnetyczne

Oferowane w naszym sklepie ramki magnetyczne Durable Duraframe umożliwiają łatwą prezentację informacji na metalowych powierzchniach. Cechują się profesjonalną i wysoką jakością prezentowania informacji, które za pomocą uchylnej magnetycznej ramce można łatwo wymieniać. Są niezwykle łatwe w montażu na metalowych powierzchniach, takich jak metalowe tablice, szafki czy maszyny. Odznaczają się również praktycznością. Można je wykorzystać w celu zamieszczenia instrukcji obsługi maszyn czy wywieszenia grafiku pracy. Idealnie nadają się również do opisu notatek, zamieszczania reklam i plakatów oraz opisu pomieszczeń. Można zamiennie wykorzystywać je zarówno w pionie i poziomie. Ponadto, są estetycznie wykonane i ułatwiają porządkowanie zamieszczanych informacji.

Dostępne rozmiary ramek magnetycznych Duraframe:

  • A1, wymiary zewnętrzne: (639x886 mm);
  • A2 wymiary zewnętrzne: (465x639 mm);
  • A3, wymiary zewnętrzne: (323x446 mm);
  • A4, wymiary zewnętrzne: (236x323 mm);
  • A5, wymiary zewnętrzne: (236x176 mm);
  • A6, wymiary zewnętrzne: (176x130 mm);

Ramki magnetyczne Durable Duraframe dostępne są w dwóch rodzajach:

  • "magnetic" - ramkę można przytwierdzić do powierzchni metalowych.
  • "samoprzylepne" - ramkę można w łatwy sposób przymocować do powierzchni trwałych i gładkich, takich jak np. powierzchnie szklane. Montażu dokonamy bez dodatkowych narzędzi. Co więcej, mogą być one z łatwością odklejane.

Warto dodać, że ramki przytwierdzone do powierzchni szklanych umożliwiają dwustronne odczytanie informacji. Wszystkie typy ramek zapinane są na magnetyczne klipsy umożliwiające łatwą wymianę informacji.

Ponadto, wersja ramki poster SUN zawiera dodatkowe filtry UV, dzięki czemu jest odporna na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Ramki tego rodzaju można wykorzystywać do zamieszczania plakatów informacyjnych i reklamowych, wystawionych na słońce. Filtry zapewnia prawidłowe odbijanie światła oraz zapobiegają zniekształceniom folii oraz blaknięciu zamieszczonych w nich informacji.

Producentem wszystkich ramek jest renomowana, znająca się na swojej branży firma Durable. Wszystkie produkty są dostępne w najwyższej jakości, w różnych wersjach kolorystycznych i w różnych ilościach w opakowaniu. Ułatwią one Państwu przekazywanie informacji zarówno klientom jak i pracownikom w nowoczesny sposób.

Kategorie
Pokazuje 1 - 60 z 92 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy