Podkładki pod mysz i nadgarstki

W dzisiejszych czasach tak naprawdę każdy z nas korzysta z komputera lub laptopa. Są to urządzenia, które znajdziemy w każdym domu, w którym mieszka dziecko czy też młoda osoba. Często jednak mamy problem ze zdrowiem, z powodu zbyt częstego użytkowania. Naszemu działaniu sprzyjają różnego rodzaju podkładki pod mysz. Zapewnią one nam komfort oraz wygodniejsze korzystanie nich dotychczas. A Ty jaką podkładkę pod mysz wybierzesz?

Gdzie możemy znaleźć podkładki pod mysz?

W każdym sklepie komputerowym lub na stronach internetowych znajdziemy mnóstwo ofert podkładek. Które powinniśmy wybrać, aby były dla nas idealne? W firmie Biuronimo na pewno kupimy produkt dopasowany do naszych potrzeb. Warto się zastanowić, który produkt będzie dla nas idealny. Powinniśmy wziąć pod uwagę to jak często korzystamy z urządzeń i jak długo. 

Jakie podkładki mamy do wyboru?

Dostępne są podkładki o różnych kształtach. Idealnie wpasują się w nasz nadgarstek. Mamy także wiele kolorów do wyboru. Dominują głównie ciemne kolory, takie jak: czarny, granatowy, szary czy niebieski. Podkładki pod myszkę i nasz nadgarstek nie przyklejają się nam do skóry, są miękkie, a dodatkowo są łatwe w czyszczeniu. W naszej ofercie możemy znaleźć podkładki tylko pod mysz, nadgarstek, ale i połączenie tych dwóch rzeczy. Ceny zazwyczaj wahają się od 50 do 100 zł. Najtańsze w ofercie są podkładki Fellowes Crystal, których cena to około 30 zł. Ich cechą charakterystyczną jest wykonanie w przezroczystego materiału, antypoślizgowy spód, dzięki któremu przedmiot nie przesuwa się, łatwa do przenoszenia oraz czyszczenia. Jest ona przeznaczona do pracy z myszką przy tablecie, kalkulatorze oraz przy kasie fiskalnej. Wiele osób decyduje się na kupno podkładek Kensington Duo Gel, dostępnych w naszej firmie. Jej wymiary to długość zwykłej klawiatury. Dostosowuje się do każdego nadgarstka oraz posiada kanał wentylacyjny. Możemy także kupić zwykłe podkładki pod myszkę za jedyne 5,90 zł. Wyróżniamy 4 kolory tego typu: czerwoną, szarą, niebieską i czarną. 

Rozwiązaniem dla bolących nas nadgarstków będzie z pewnością podkładka Fellowes Plush Touch, gwarantując wsparcie dla nich. Zapobiega rozprzestrzenianiu się szkodliwych bakterii, przyczynia się do tego powłoka antybakteryjna. Jako jedna z nielicznych ma ona certyfikat organizacji FIRA, oznacza to, że jest zgodna z najnowszymi wymaganiami standardami ergonomicznymi i wymaganiami prawa z zakresu bezpieczeństwa i zdrowia w Unii Europejskiej. 

Podkładki pod myszki i nadgarstki są w naszej firmie dostępne w kilku kolorach, jak i w różnych wzorach. Do wyboru są obrazy leżaków, oceanu, rybek oraz liści.

Pokazuje 1 - 60 z 99 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy