Etykiety

Etykiety

Etykiety samoprzylepne ułatwiają pracę biurową i są niezbędne w prowadzeniu firm usługowych oraz punktów handlowych. Większość z nich przydaje się także w organizacji domowych rachunków lub pracy własnej firmy. Skorzystają z nich również uczniowie i studenci, chociażby podczas porządkowania materiału do nauki.

Etykiety do biura i domu

Na każdej liście biurowych zakupów znajdują się etykiety na listy i koperty. Ułatwiają przygotowanie seryjnej korespondencji, są profesjonalne i proste w użyciu, a ich rozmiar można dostosować do indywidualnych potrzeb. Obok tradycyjnych białych etykiet dostępne są także transparentne, które świetnie sprawdzają się również przy opisywaniu teczek. Przy dużej ilości przechowywanych dokumentów, szczególnie w segregatorach, istnieje jednak ryzyko bałaganu. Z pomocą przyjdą tu etykiety do organizowania i archiwizowania. Pomogą zachować porządek i jednolity opis dokumentów, co wpłynie na przejrzystość całego archiwum.

Używane w biurach etykiety do oznaczania znajdą wiele zastosowań także w domu. Są odpowiednie do wyróżniania istotnych informacji w kalendarzu, oznaczania zawartości nieprzezroczystych pudełek w szafach lub oznaczania przerabianego materiału w podręczniku.

Etykiety dla handlu i przemysłu


Bardziej różnorodne są etykiety samoprzylepne do zastosowania w handlu lub usługach, gdzie istnieje większe ryzyko uszkodzenia lub odklejenia przygotowanych oznaczeń. W ekstremalnych sytuacjach dobrze wybrać etykiety ochronne i zabezpieczające, które są odporne na trudne warunki pogodowe (wilgoć, brud, wysoką lub niską temperaturę). Dzięki temu sprawdzają się podczas oznaczania towaru wystawionego na zewnątrz lokalu lub oznaczania materiałów przechowywanych w trudnych warunkach. Folia poliestrowa, z której wykonane są etykiety, jest odporna nawet na tłuste substancje, więc można jej używać do oznaczania puszek z farbami oraz smarami. Ich przeciwieństwem są papierowe etykiety usuwalne, które przeznaczone są do uniwersalnego użytku. Łatwo przyklejają się do różnego rodzaju powierzchni, jak również łatwo je odkleić. Wykorzystany w nich klej pozwala na wielokrotne użycie etykiet. Można używać ich w drukarce, ale także wykorzystać do odręcznych notatek. Jeżeli zależy nam na trwałym i odpornym nadruku, na przykład na przesyłkach lub kartonach, które przechowywane są w piwnicy, lepiej skorzystać z etykiet trwałych. Mają znacznie odporniejszy klej oraz gwarantują, że zadrukowany obszar nie rozmaże się pod wpływem dotyku lub zabrudzeń.

Pokazuje 1 - 60 z 127 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy