Etykiety uniwersalne Economy

Planujesz kupić etykiety? Szukasz najtańszego rozwiązania? Jednocześnie jakość wykonania oraz gwarancja bezpieczeństwa drukarki są dla ciebie ważne? Koniecznie więc przeczytaj więcej na temat etykiet uniwersalnych Economy.

Czym są etykiety uniwersalne ekonomiczne?

Są to samoprzylepne artykuły papiernicze, za pomocą których można łatwo oznaczyć każdy produkt czy urządzenie w celu ułatwienia identyfikacji. Etykiety te są tanie, jednak nie obawiaj się, że ich cena nie będzie współgrać z jakością. W przypadku etykiet uniwersalnych Economy postawiono na jakość wyrobu. Zastosowano materiały, które gwarantują nie tylko wyraźny wydruk, lecz są w dodatku bezpieczne dla drukarek. Posiadają one krawędź QCT na wszystkich brzegach arkusza. Co to oznacza? Brzegi arkusza nie są pokryte klejem, co daje pewność, że nie wycieknie on podczas nagrzewania w procesie drukowania. Technologia ta została opracowana przez firmę Avery Zweckform już w 1993 roku i jest niezwykle skuteczna. W dodatku na etykietach uniwersalnych ekonomicznych można drukować w drukarkach atramentowych, kolorowych oraz laserowych bez ryzyka, że powstaną zacięcia. Do ich wyrobu użyto także wysokiej jakości kleju, który zapewnia trwałość, dobre przyleganie i możliwość ich naklejania na różne powierzchnie bez obawy, że odpadną. Jedno opakowanie etykiet uniwersalnych Economy zawiera 100 arkuszy.

Komu się przydadzą?

Praktycznie wszystkim, którzy mają swój własny biznes, produkują coś lub chcą uporządkować ważne dokumenty nie tylko w pracy, ale także w domu. Przydadzą się wszędzie tam, gdzie trzeba coś oznakować czy odróżnić. W każdej branży, w której wymagana jest szybka identyfikacja produktów, urządzeń czy kopert. Mają wysoką wytrzymałość, nadadzą się więc także do adresowania kopert i przesyłek.

Jakie są ich rodzaje?

Etykiety te produkowane są przez producenta Avery Zweckform, który wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zaprojektował etykiety o różnych rozmiarach: 38x21,2mm; 52,5x29,7mm; 70x35mm; 70x36mm; 70x37mm; 70x42,3mm; 105x37mm; 105x42,3mm; 105x48mm oraz 105x57mm. Zostały wykonane z białego papieru, mają prostokątny kształt.

Tanie etykiety, czyli niech was nie zmyli niska cena

Etykiety uniwersalne są bardzo tanie, ponieważ zostały stworzone specjalnie z myślą o klientach poszukujących tańszych alternatyw. Cena jednego opakowania waha się od 22,00 do 28,00 zł w zależności od rodzaju. Jednak tańszy nie oznacza w tym przypadku gorszy. Duża dbałość o szczegóły i staranność wykonania gwarantują niezwykłą trwałość oraz bezpieczeństwo urządzeń drukujących. Biorąc pod uwagę powyższe korzyści i cenę, naprawdę warto inwestować w tego rodzaju tanie etykiety.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy