Gumki

Gumki

Gumki do mazania

Wynalazek do usuwania błędów

Gumka do mazania stanowi nierozłączny duet z ołówkiem, pozwalając na szybkie poprawienie lub usunięcie błędnego zapisu, szkicu czy rysunku. Trudno wyobrazić sobie ucznia, studenta czy pracownika biurowego, nie posiadającego chociaż jednej jej sztuki. Obecnie, na rynku można znaleźć wiele produktów, różniących się od siebie wielkością, kolorem czy kształtem.

Jakie gumki oferujemy?

Sklep Biuronimo.pl proponuje szeroką gamę produktów, które spełnią różne wymagania. Wśród nich znajdują się gumki do mazania firmy Faber Castell, które wyróżniają się niebanalnym kształtem i szeroką gamą kolorystyczną. Są miękkie i wygodne w użyciu. Nie pozostawiają smug. Niektóre modele zostały dodatkowo wyposażone w nasadki zapobiegające brudzeniu rąk. Nadają się one nie tylko do wymazywania śladów ołówka, ale również kredek, dlatego są doskonałym rozwiązaniem dla dzieci. Najmłodszym bez wątpienia przypadną do gustu również gumki z zabawnymi, kolorowymi nadrukami, proponowanymi przez tę firmę.

Świetnie sprawdzają się także produkty firmy Bic, które cechują się bardzo dobrą ścieralnością. One również nadają się do wymazywania ołówków i kredek. Dodatkowo można ich używać nie tylko na papierze, ale tez na folii. Są skuteczne, a przy tym miękkie i niepozostawiające śladów. Dostępne są pojedynczo lub w opakowaniu zawierającym dwie sztuki.

W ofercie sklepu Biuronimo.pl znajdują się również gumki firmy Pentel. Są one wykonane ze starannie wyselekcjonowanych włókien syntetycznych, dzięki czemu są bardzo miękkie i nie wymagają mocnego dociskania do papieru. Występują w trzech rozmiarach.

W sytuacjach, kiedy trzeba pozbyć się nietypowych śladów na papierze, sprawdzą się produkty firmy Maped. Proponuje ona dwustronną gumkę, dzięki której można pozbyć się zarówno śladów grafitu jak i atramentu, nie niszcząc przy tym papieru. Maped ma w ofercie również gumkę, która- dzięki zastosowaniu specjalnej formuły- gromadzi powstały podczas ścierania pył w jednym miejscu.

Gumki do mazania są jednymi z najważniejszych przyborów szkolnych i biurowych, dlatego warto już dziś zaopatrzyć się w odpowiedni model.

Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy