Długopisy Parker

Firma Parker zasłynęła wiele dekad temu dzięki swoim prestiżowym piórom wiecznym, jednak w jej ofercie nie brakuje także innych artykułów piśmienniczych, w tym długopisów. Długopisy Parker są doskonałą alternatywą dla tych, którzy nie lubią pisać na co dzień piórem, jednak cenią jego elegancję i ponadczasowy szyk. 

Długopisy najwyższej klasy

Amerykańska marka Parker to jedna z najbardziej prestiżowych firm specjalizujących się w produkcji artykułów piśmienniczych. Zadebiutowała w 1889 roku, przedstawiając światu wieczne pióro - w ciągu kilkudziesięciu lat firma rozszerzyła swoją działalność na Europę, Amerykę Południową i Azję. Na długopisy od Parkera trzeba było jednak trochę poczekać - pierwszy model, Jotter, powstał w 1954 roku. Linia Jotter do dziś jest jedną z popularniejszych kolekcji Parkera. Cechuje ją wyważone połączenie klasyki z nowoczesnością. Zresztą każdy długopis tej marki wyróżnia się harmonijnym, nietuzinkowym designem. Warto wiedzieć, że produkty te łączy charakterystyczny wygląd klipsa skuwki - ma ona kształt strzały.

Długopisy Parker - serie dopasowane do indywidualnych wymagań

Dzięki temu, że marka stawia nie tylko na niezawodną jakość i funkcjonalność, ale także na różnorodność, można wybrać długopis idealny do własnego użytku na co dzień, odpowiedni na oficjalne spotkania lub doskonały na prezent. Wyraziste linie, duży wybór kolorów, solidność wykonania - długopisy IM są często wybierane, przez osoby, które chcą prezentować się z klasą i pragną wywrzeć świetne wrażenie na innych. Z kolei seria Urban to dynamiczne, wyjątkowo nowoczesne i zdecydowane wzornictwo, wymarzone dla indywidualistów. Szukając szczególnie prestiżowych produktów, warto zwrócić uwagę na długopisy Sonnet z częściami wykonanymi ze złota lub srebra. Produkty te robią wrażenie mistrzowską precyzją wykonania i luksusowym wyglądem. Warto podkreślić, że również tańsze długopisy od Parkera, czyli na przykład te z kolekcji Vector, dodają elegancji swojemu właścicielowi. Bez wątpienia są najlepszym wyborem dla osób stawiających przede wszystkim na funkcjonalność i praktyczność.

Z czego wykonane są długopisy Parker?

Długopisy produkowane w fabrykach Parkera powstają z różnych materiałów - to głównie od nich zależy, jaka jest cena produktu. Jak już wspomniano, najbardziej prestiżowe długopisy tej marki mają złote lub srebrne elementy (np. nasadkę, klips albo pierścień), ale szczególnie cennym materiałami wykorzystywanymi podczas produkcji długopisów Parker są też ruten, pallad. Solidność tym artykułom piśmienniczym zapewnia także mosiądz i nierdzewna stal. Chromowe wykończenie, szlifowane lub piaskowane części, stylowy laserowy grawer - trudno nie zwrócić uwagi na wyszukany design długopisów amerykańskiej marki. 

Bez względu na to, czy szukasz długopisu dla siebie, czy na elegancki prezent dla kogoś, kogo cenisz, oferta marki Parker nie może umknąć Twojej uwadze.

Filtry

Włączone filtry:
Producent
Kolor
Kolekcja
Wykończenia
Lakier
Długopis
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy