Artykuły piśmienne

Artykuły piśmienne

O tym, że artykuły piśmienne - piórka, długopisy, kredki czy pisaki - zostaną wyparte przez smartfony, tablety czy laptopy mówi się od lat. Za każdym przepowiednie nie sprawdzały się. Dlaczego? Po artykuły piśmiennicze sięgamy od najmłodszych lat. W szkole, na studiach, w pracy. Ich wygoda, uniwersalność oraz niezawodność powodują, że mimo zmian, jakie zachodzą w codziennym życiu, po artykuły piśmienne będziemy sięgać zawsze.

Artykuły piśmienne - oferta

Artykuły piśmienne to nic innego, jak różnego rodzaju przybory do pisania. Jednak wybór dobrego długopisu, ołówka czy pióra jest bardzo istotny i równie trudny. Wydawać by się mogło, że w przypadku tego typu przyborów ważne jest to, aby w trakcie pisania nie przerywały pisania. To oczywiście jeden z istotniejszych elementów. Równie ważna jest ergonomia i komfort ich użytkowania. Dlaczego jest to tak istotne? Rozlewający się wkład do pióra czy przerywający cienkopis skutecznie utrudnią nawet najprostsze czynności. Dlatego przy wyborze odpowiedniego artykułu liczy się jego jakość. Pewność, że nasz wybór będzie trafiony ułatwi postawienie na znaną i sprawdzoną markę. W przypadku piór wiecznych lub piór kulkowych bez wahania warto zastanowić się nad zakupem przyborów markowych, np. Pentel, Parker, Waterman. To klasyka wśród przyborów do pisania. Zaspokoi nawet najbardziej wymagających.

Szeroki wybór artykułów piśmiennych

Wybór odpowiednich przyborów również nie jest prostym zadaniem. Podjęcia decyzji nie ułatwia szeroki wachlarz dostępnych na rynku przyborów piśmiennych. Najmłodsi zainteresowani będą kolorowymi kredkami, mazakami czy flamastrami. Do tego temperówki, gumki do mazania. Przydadzą się również farby oraz pędzle. Wraz z wiekiem lista potrzebnych przyborów do pisania wydłuży się. Oprócz postawienia na klasyczne długopisy, do wyboru są również długopisy żelowe (dostępne w dużym spektrum kolorów), cienkopisy, zakreślacze czy ołówki.

Filtry

Włączone filtry:
Rodzaj kleju
Powierzchnia
Wiek
Stopień twardości
Z gumką
Rodzaje piór
Szerokość grzbietu
Wykończenia
Lakier
Średnica ringu
Ilość ringów
Ilość kartek
Szerokość taśmy
Długość taśmy
Grubość folii (μm)
Grubość końcówki
Rodzaj folii laminacyjnej
Pokazuje 1 - 60 z 2422 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy

Bestsellery z tej kategorii