Pióra wieczne Waterman

Kilka słów o marce Waterman

Waterman tworzy produkty, które są rozpoznawalne na całym świecie. Cieszą się taką popularnością, dzięki precyzji wykonania oraz swojej ekskluzywności. Produkty piśmiennicze tej marki można znaleźć niemal na całym świecie w ekskluzywnych salonach. Początki firmy sięgają roku 1883, kiedy to Lewis Edson Waterman, wtedy jeszcze agent ubezpieczeniowy, stracił ważny kontrakt, przez… kleksa. Ten przypadek skłonił go do stworzenia nowoczesnego pióra Waterman. Ciekawostką jest to, że pierwsze prototypy powstały w sklepie z cygarami w Nowym Jorku. Rozwój firmy był możliwy dzięki coraz większym możliwościom technologicznym, szerokiemu zainteresowaniu wyrobem oraz nawiązaniu współpracy z pośrednikami w wielu państwach. Tym oto sposobem Waterman jest drugim producentem artykułów piśmienniczych na świecie.

Pióra wieczne Waterman

Mogą mieć Państwo pewność, że pióra wieczne Waterman wykonywane są z materiałów najwyższej jakości. Platerowanie palladem lub 23-karatowym złotem wpływa nie tylko na wartość towaru, ale i estetykę. Wybór tego produktu jest wspaniałym pomysłem na wyjątkowy i luksusowy prezent, pasujący na każdą okazję i odpowiedni dla każdej osoby. Dodatkowo grawer sprawi, że prezent będzie spersonalizowany i stanie się pamiątką na lata. Nowoczesne stalówki stworzone są z myślą o komforcie pisania bez rozlewania atramentu. Szeroki wachlarz artykułów pozwoli na dobór idealnego modelu.

Nasza oferta piór wiecznych Waterman

W naszym sklepie znajdą Państwo pióra Waterman Exception, Waterman Elegance, Waterman Carene, Waterman Perspective, Waterman Charleston, Waterman Expert oraz Waterman Hemisphere. Zachęcamy do zapoznania się z unikalnymi cechami produktów poszczególnych linii.

Waterman Exception wyróżnia się wyjątkowym czworokątnym kształtem i jest bagnetowo zamykany. W opakowaniu znajduję się również tłoczek Waterman – do napełniania atramentem w butelce, czym może zdobyć serca osób ceniących sobie tradycję. Waterman Elegance jest kwintesencją francuskiego szyku, połączeniem klasy oraz nowoczesności. Również w zestawie z tłoczkiem. Waterman Carene dedykowany jest dla miłośników nowoczesnego stylu, jego niepowtarzalny wygląd czyni go najbardziej wyrafinowanym modelem w ofercie Waterman. Również sprzedawany z tłoczkiem. Waterman Perspective cechuje klasyczny minimalizm. Waterman Charleston inspirowany jest stylem Art Deco, jako jedyne zamykane przez nakręcanie skuwki na korpus. Waterman Expert posiada szeroki korpus, idealny do męskiej dłoni. Waterman Hemisphere wyróżnia się elegancką i ponadczasową linią. Przeznaczone dla osób ceniących połączenie klasyki i nowoczesności

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy