Teczki i skoroszyty

Teczki i skoroszyty

Czym powinno się wyróżniać biuro? Przede wszystkim porządkiem. Jest  to oznaka schludności, profesjonalizmu i ładu: nie tylko na biurku, ale również w firmie. W dodatku porządek sprawi, że łatwiej będzie znaleźć potrzebne dokumenty, które będą w odpowiednim miejscu. Warto zatem skorzystać z teczek i skoroszytów. Usprawnią one szukanie i przeglądanie materiałów.

Czym jest teczka? Jest to swego rodzaju okładka, która służy do tego, aby przechowywać w niej dokumenty. Zwykle jest prosta i prostokątna. Na rynku dostępne są jednak liczne wzory, zrobione z różnych materiałów. Skoroszyt to nic innego jak teczka, która w środku ma metalowe zaczepy, które pomogą spiąć kartki. Istnieją też modele z klipsami. Skoroszyty sprawdzą się idealnie wtedy, gdy trzeba połączyć dokumenty w jedną całość.

Zobacz również segregatory w naszej ofercie, które zaraz obok teczek i skoroszytów pomogą zorganizować dokumenty w biurze.

Teczka i jej rodzaje

Nasz sklep oferuje produkty biurowe różnego typu. W naszym asortymencie znaleźć można teczki kartonowe z gumką. Proste, długotrwałe i dobrze zabezpieczające akta i notatki znajdujące się w środku. Posiadamy również typy z przegródkami, w dodatku stworzone z materiałów, które mogą zostać poddane recyklingowi. Ułatwić porządki mogą także eleganckie wersje produktu z dwunastoma przegródkami dostępne w różnych kolorach. 

W swoim sklepie oferujemy również modele z rączką. Wykonane są ze sztywnej tektury oraz plastikowej rączki świetnej do łatwego przenoszenia materiałów. Ciekawym rozwiązaniem są także modele zawieszane. Mają one wzmocnione foliami dna oraz listwy. Na rynku znaleźć można również siarczanowe, specjalnie stworzone na akta osobowe. Warto też zwrócić uwagę na teczki skrzydłowe, w których zmieści się wiele dokumentów.

Skoroszyt - jaki wybrać? 

W przypadku skoroszytów, warto przyjrzeć się skoroszytom zaciskowym, które pomieszczą 30 kartek, a także transparentym z obrotowym zaciskiem. Tego typu produkty sprawdzają się idealnie wtedy, gdy nie możemy dziurkować dokumentów. Dobrym rozwiązaniem są również modele z klipsami. Niektóre skoroszyty posiadają zaczepy, które umożliwiają wpięcie do segregatora. W ofercie mamy również wersję na kartki dziurkowane, ze specjalną tylną kieszenią na dokumenty niedziurkowane. 

Niektóre ze skoroszytów są wykonane z twardej folii, która chroni przed rozdarciem. Znaleźć można również zwykle, miękkie produkty o intensywnych kolorach. 

Teczki i skoroszyty dostępne w naszym sklepie są produkowane przez wiodące marki takie jak: Leitz, Donau, Durable, Vaupe, Esselte i Delfin.

Przedstawione artykuły to jedne z najbardziej podstawowych produktów w każdym biurze. Bez nich segregowanie dokumentów byłoby o wiele trudniejsze. Ułatwiają one prace, pomagają uporządkować ważne materiały i notatki i stworzyć ład w obrębie biura. Wybór zależy od osobistych preferencji klienta, dlatego warto dokładnie zapoznać się z naszą ofertą i wybrać te, które będą najlepsze.

Pokazuje 1 - 60 z 687 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy