Metkownice i akcesoria

Metkownice i akcesoria

Prowadzisz sklep stacjonarny? Potrzebujesz czegoś, co ułatwi Ci metkowanie produktów? W Biuronimo.pl kupisz wszystko, co pomoże Ci oznaczyć produkty odpowiednimi cenami. W swojej ofercie posiadamy różnego rodzaju metkownice i akcesoria do nich, które usprawnią prace w sklepie.

Metkownice – czy są potrzebne?

Metkownica to przyrząd, który służy do automatycznego metkowania towaru. Dzięki niemu, produkty są oznaczane cenami w łatwy i szybki sposób. Bez zbędnego wysiłku można ometkować wiele produktów na raz. Czas jest bardzo cenny, gdy prowadzi się swój własny biznes, dlatego warto zainwestować w pomoc, która usprawni pracę z nowym towarem.

Nalepianie metek na artykuły dostępne w sklepie będzie proste i efektywne, gdy skorzysta się z metkownic. Składają się one z trzech elementów: wałka barwiącego; wałka z taśmą, który pomaga naklejać ceny oraz z uchwytu. Dostępne są modele jednorzędowe oraz dwurzędowe.

Jaki rodzaj metkownicy wybrać?

Metkownica jednorzędowe stworzona jest do tego, aby umieszczać na produktach proste ceny. Nie różnią się one niczym między sobą. Najczęściej występujące są modele numeryczne, na których pojawiają się wyłącznie cyfry. Cechą charakterystyczną dla metkownic jednorzędowych jest prostota oraz fakt, że bardzo ciężko jest je uszkodzić.

Metkownica dwurzędowa umożliwia drukowanie dwóch rzędów znaków na metce. Pojawiają się na niej nie tylko cyfry, ale także litery. Każdy model z tego rodzaju daje możliwość drukowania liter z całego alfabetu, dzięki czemu można podać nazwę produkty czy hasło „promocja”.

Akcesoria do metkownic

Poza metkownicami, nasz sklep oferuje także rolki z tuszem wymiennym do tych urządzeń. Drukują one w intensywnym kolorze i pasują do obu rodzaju metkownic. Opakowanie zawiera różną liczbę rolek.

Posiadamy także trwałe i usuwalne etykiety cenowe w rolkach. Nadruk na etykietach trwałych nie rozmazuje się, a same etykiety są wysokiej jakości i na trwale przylegają do powierzchni produktu. Wersje usuwalne umożliwiają bezproblemowe pozbycie się samoprzylepnej etykiety. Nie zostawia ona śladów po kleju.

Produkty z naszej oferty produkowane są przez firmę Avery Zweckform, wiodącą markę, która od lat zajmuje się produkcją etykiet.

Kategorie

Filtry

Włączone filtry:
Producent
Rodzaj kleju
Materiał
Kształt
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy