Środki czyszczące

Komputery i wiele innych sprzętów elektronicznych to urządzenia, bez których nie wyobrażamy sobie dobrze funkcjonującego biura. Niezależnie od tego czy używamy ich w domowym zaciszu, czy w firmowym biurze niezwykle ważna jest ich odpowiednia pielęgnacja. W tej kategorii oferujemy środki czyszczące do komputera, które pomogą w odpowiednim zachowaniu czystości i higieny sprzętu. 

Produkty do pielęgnacji urządzeń biurowych

Nasze produkty znajdą swoje zastosowanie dla użytkowników domowych, jak i tych pracujących w firmach i profesjonalnych biurach. Posiadamy akcesoria i produkty do czyszczenia takiego sprzętu jak: komputery, monitory, klawiatury, drukarki czy skanery.  

Odpowiednie środki czyszczące pomogą zapewnić właściwą higienę oraz nie narażą go na dodatkowe zabrudzenie czy uszkodzenia. Dlatego tak niezbędne jest ich prawidłowe dobranie. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór produktów, tak aby zakup w łatwy sposób można było dostosować do indywidualnych potrzeb. W tej kategorii polecamy produkty marki Durable, dostępne pojedynczo, jak i w specjalnie skomponowanych zestawach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą oraz zakupu produktów, które będą pomocne przy codziennej pracy z komputerem. 

Profesjonalne środki czyszczące do komputera

Do czyszczenia delikatnych powierzchni ekranów czy monitorów polecamy ściereczki z mikrofibry. W zależności od preferencji, do czyszczenia powierzchni z tworzyw i ekranów sprawdzą się suche ściereczki, używane z odpowiednimi płynami do ekranów. Inną metodą czyszczenia są nawilżone ściereczki. Znają one również zastosowanie do tabletów czy smartfonów. Przy użyciu ściereczek możliwe jest delikatne usunięcie kurzu czy śladu palców.

W naszym sklepie posiadamy również płyny do plastiku, które będą odpowiednie do czyszczenia plastikowych urządzeń biurowych, klawiatur czy obudów. Do pielęgnacji i oczyszczenia trudno dostępnych miejsc pomocne będzie sprężone powietrze. Dla osób, które do pracy z komputerem używają okularów korekcyjnych polecamy nawilżane ściereczki do okularów. Znajdą one również zastosowanie do pielęgnacji soczewek obiektywów aparatów fotograficznych.

Do profesjonalnych biur, w których przeprowadzane są szkolenia polecamy akcesoria do białych tablic suchościeralnych, takie jak pianki czy ściereczki nawilżane. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Wierzymy, że dzięki naszym środkom czyszczącym pielęgnacja i dbanie o sprzęt będzie znacznie łatwiejsze oraz pozwoli na zachowanie odpowiedniego komfortu pracy. 

Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy