Korektory

Czym jest korektor?

Korektory to przyrządy, które służą do poprawiania błędów piśmienniczych, poprzez "zamalowanie" niechcianego fragmentu szybkoschnącym płynem lub taśmą, po których można następnie pisać.

Pokreślone nieestetycznie zeszyty, notatniki czy dokumenty to zmora rodziców, nauczycieli, pracowników biurowych i perfekcjonistów. Wtedy na ratunek przychodzą właśnie korektory.

Rodzaje korektorów

W sklepie internetowym Biuronimo.pl występuje szeroka oferta korektorów. Do wyboru rodzaje takie jak: korektor z pędzelkiem, z gąbką, w postaci pióra, w taśmie. Artykuły wyprodukowane są przez takie firmy jak: Pritt, BIC i Uni.

Korektory płynne w formie pióra

Korektor w postaci pióra jest wygodny w użyciu i szybkoschnący. Korektor piórowy jest bardzo dokładny i precyzyjny, można z łatwością skorygować najmniejsze błędy. Dostępny z zatyczką, która zapobiega wysychaniu płynu. Najczęściej w kolorze białym. Pojemności: 4 ml, 7 ml lub 8 ml. W ofercie posiadamy produkty nietoksyczne i ekologiczne.

Korektory płynne w buteleczce

W ofercie posiadamy m.in. korektor w płynie, na bazie wody, z pędzelkiem, który pozwala na dokładne zamalowanie małych, jak i większych powierzchni tekstu. Są to produkty szybkoschnące, bezzapachowe i nietoksyczne. Dostępne w kolorze białym. Pojemność: 20 ml. 

Oprócz tego, można znaleźć korektor w płynie, z zakreślaczem w formie gąbki, która uniemożliwia nabranie zbyt dużej ilości płynu i pozwala na zrobienie dokładnej i nie za grubej linii. Płyn został wyprodukowany na bazie wody i jest szybkoschnący oraz nietoksyczne. Pojemność: 20 ml.

Korektory w formie taśmy

Korektor w postaci taśmy (paska) jest poręczny, szybki w użyciu i nie rozmazuje się. Ma bardzo dobrą jakość krycia, nie trzeba czekać, aż wyschnie, więc można pisać zaraz po jego użyciu. Oprócz zalet związanych z użytkowaniem, korektory tego rodzaju, posiadają ciekawy i nowoczesny design. Sklep internetowy Biuronimo posiada bardzo szeroką ofertę tego rodzaju korektorów, wraz z wymiennymi wkładami. W asortymencie artykuły nietoksyczne, ekologiczne, nadające się do recyklingu. Dostępne szerokości taśmy: 4,2 mm, 5 mm oraz długości taśmy: 6 m, 7 m, 8,5 m, 10 m, 14 m. 

Korektor 2 w 1

Dodatkowo w swojej ofercie Biuronimo posiada artykuł 2 w 1, korektor z końcówką igłową, do bardzo dokładnego zakreślania oraz gąbką, która pozwala na zakreślanie większych powierzchni. Pojemność produktu: 15 ml, cena 9,90 zł.

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy