Akcesoria do niszczarek

Niezależnie od tego, z jakiej niszczarki korzystamy, wiemy doskonale, że jest ona jednym z podstawowych urządzeń w naszym biurze. Gdy zależy nam na jakości sprzętu musimy pamiętać o tym, by zadbać odpowiednio o jego konserwację i prawidłowe użytkowanie. Jest ono bardzo ważne w przestrzeni biurowej, głównie z powodu standardów poufności, które obejmują niektóre dokumenty. Jednym z nich jest norma DIN, która reguluje bezpieczeństwo prywatnych informacji. W jej zakres wchodzą m.in. korespondencja wewnętrzna, i dokumenty szczególnie poufne. Pracując z tego typu dokumentacją nie możemy pozwolić sobie na to, by nasza niszczarka uległa szybkiemu zniszczeniu i zatrzymała naszą pracę. Nawet najmniejsza usterka, jak na przykład blokowanie ostrzy przez zalegające ścinki, może negatywnie wpłynąć na tempo naszej pracy i stanowić dodatkowy problem. Z tego powodu niezbędnymi dodatkami są m.in. produkty do oliwienia ostrzy oraz worki do niszczarek. Kategoria zawierająca w sobie akcesoria do niszczarek gromadzi najbardziej niezbędne produkty, w które możemy wyposażyć nasze biuro. 

Niezbędne akcesoria do niszczarek - zadbaj o ostrza 

Ostrza do niszczarek to najważniejszy element sprzętu. Za sprawą odpowiednich ostrzy jesteśmy w stanie odpowiednio zutylizować nawet najbardziej poufne dokumenty. W ofercie znajduje się szeroka gama olejów do niszczarek. Zabezpieczają one ostrza przed osadzaniem się na nich ścinek oraz usprawniają pracę sprzętu. Regularne stosowanie olejów zapewnia bardziej jakościową pracę urządzenia. Oleje do niszczarek umieszczone w tej kategorii charakteryzują się różnym przekrojem cenowym oraz różną pojemnością. Wszystkie oleje sprzedawane są w wygodnych, niepalnych, butelkach, zapewniając komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Wybór odpowiednich arkuszy do otwierania ostrzy  usprawni proces oliwienia - arkusze dostosowane są do wszystkich typów niszczarek. Dostępne są w opakowaniach po 12 sztuk arkuszy o formacie A5. Odpowiedni olej do niszczarek w połączeniu z arkuszem to niezbędne akcesoria do niszczarek, bez których praca w biurze może być utrudniona. 

Wybór worków do niszczarek

Kolejnym etapem pracy z naszymi poufnymi dokumentami, po ich zniszczeniu, jest możliwość usunięcia ich w jak najbardziej komfortowy dla nas sposób. Brak osadzania się ścinek na ostrzach jest rezultatem stosowania olejów do niszczarek. Doskonałym dopełnieniem, pozwalającym na zachowanie komfortu pracy, stają się odpowiednio dopasowane do naszej niszczarki worki o elastycznych wymiarach. Dobierz głębokość i szerokość i długość worków do specyfiki Twojej niszczarki. Bogata oferta worków, o różnym przekroju cenowym, pomoże w wyposażeniu biura. Wszystkie pakiety pakowane są po sto sztuk. Worki do niszczarek z naszej oferty są przezroczyste i nie zawierają w sobie substancji niebezpiecznych. Worki do niszczarki pozwalają na szybkie usunięcie pozostałości po zniszczonych dokumentach, zbędnych publikacjach czy zgromadzonych notatkach. Zadbaj o swoją dokumentację i wykorzystaj odpowiednie worki do niszczarek, by usprawnić swoją pracę. 

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy