Akcesoria do oprawy dokumentów

Prezentowane akcesoria do bindowania przeznaczone są do oprawiania, spinania i wykańczania różnego rodzaju dokumentów przy pomocy bindownicy. Akcesoria te doskonale sprawdzą się w każdym biurze, firmie, szkole a także w domu. Dzięki użyciu tych niewielkich elementów można zachować ład i porządek w posiadanych dokumentach i zabezpieczyć je przed zgubieniem lub zniszczeniem.

Praktyczne i profesjonalne akcesoria do bindowania

Bindowanie to znana od lat metoda introligatorska, która umożliwia łatwe połączenie ze sobą pojedynczych kartek i różnego rodzaju dokumentów. W naszym sklepie oferujemy wysokiej jakości obwoluty i folie w wersji transparentnej oraz kolorowej. Za ich pomocą można stworzyć atrakcyjny folder, który nie tylko będzie chronił nasze dokumenty, ale również sprawi, że będą prezentowały się estetycznie.

W naszej ofercie znajdują się też listy zaciskowe w różnych kolorach i szerokościach. Idealnie sprawdzą się do spięcia dokumentów bez potrzeby ich dziurkowania. W zależności od tego, jaką objętość będzie miał nasz folder, możemy wybrać listwę przeznaczoną do spięcia 30, 60, 40-80 lub 40-100 kartek. Oferujemy również listwy do wpinania arkuszy, a także plastikowe, spiralne grzbiety. Ponieważ grzbiety dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, identyfikacja dokumentów jest znacznie ułatwiona. Spirale składają się z 21 pierścieni i umożliwiają łatwe połączenie ze sobą arkuszy, nawet w dużej ilości. Aby estetycznie wykończyć dokument oprawiony grzbietem lub listwą, polecamy zakup specjalnego kartonu do bindowania.

Dostępne w naszej ofercie kartony wykonano z trwałego tworzywa o fakturze skóry, które prezentuje się bardzo elegancko. Doskonale sprawdzą się na przykład jako tylna okładka oprawionego dokumentu. Bogaty wybór dostępnych rozmiarów i kolorów sprawia, że w naszym sklepie każdy znajdzie akcesoria do bindowania, które najlepiej zaspokoją jego potrzeby.

Trwałość i wysoka jakość wykonania

Wszystkie akcesoria do bindowania oferowane w naszym sklepie zostały wykonane z trwałych, dobrych jakościowo materiałów. Wysoka jakość naszych produktów jest gwarancją komfortu i długotrwałości ich użytkowania. Zdając sobie sprawę z różnorodnych potrzeb naszych klientów, wychodzimy na przeciw ich oczekiwaniom i proponujemy akcesoria biurowe o różnym przeznaczeniu. Oprócz klasycznych artykułów można znaleźć u nas również praktyczne urządzenia biurowe, takie jak de-bindery do bindownic kanałowych. Za pomocą tego prostego przyrządu można sprawnie otworzyć metalowy kanał i z łatwością wyjąć lub dołożyć kartki do stworzonego wcześniej folderu. De-binder doskonale sprawdzi się w każdym biurze, urzędzie i zakładzie poligraficznym, w którym często wymagana jest aktualizacja zgromadzonych dokumentów. W naszym sklepie można zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne artykuły do bindowania, które pozwolą na uporządkowanie faktur, raportów, umów i innych ważnych dokumentów. Wybierając produkty wysokiej jakości mamy pewność, że posłużą nam przez długi czas i spełnią nasze oczekiwania w najlepszy sposób.

Pokazuje 1 - 60 z 111 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy