Papier ksero

Z całą pewnością, praca biurowa w żadnym wypadku, nie mogłaby istnieć bez papieru ksero. To jeden spośród tych artykułów, którego obecność w przedsiębiorstwach różnorodnych branż jest niezwykle istotna. Warto jednak mieć na uwadze, iż można wyróżnić co najmniej kilka rodzajów tego typu papieru. Wybrany papier ksero może różnić się kolorem, gramaturą, czy też rozmiarem. Wymienione właściwości decydują o jakości wydruku, zatem warto odpowiedzieć sobie na pytanie, czego oczekujemy od papieru ksero. 

Papier ksero - jakie można wyróżnić jego rodzaje? 

Biały papier ksero w formacie A4, to najczęściej wybierany produkt. W każdym porządnym biurze, jego obecność jest niemalże obowiązkowa. Trudno się temu dziwić, bowiem bez tego produktu nie byłoby możliwe wykonywanie wielu różnych czynności. Tego rodzaju papier używany jest przede wszystkim w przypadku dokumentów biurowych, chociaż jego zastosowanie jest dużo szersze. Naszym bestselletem jest popularny w Polsce papier Polspeed.

Warto wspomnieć również o tym, iż istnieje kolorowy papier ksero. Jest on rzadziej używany, aniżeli opisany wyżej biały papier ksero, niemniej jednak każdego roku staje się coraz bardziej popularny. Bardzo dobrze sprawdza się w przypadku tworzenia nieszablonowych broszur, czy też ulotek. Kolorowy papier ksero, to także bardzo dobry wybór w wypadku przygotowywania wewnętrznej korespondencji albo zaproszeń. Warto mieć na uwadze, iż zachowuje on odporność koloru na starzenie się. Znajdujący się w naszej ofercie kolorowy papier ksero, dostępny jest w wielu różnych odcieniach. Obecnie modne są wszelakiego typu pastele. Ciekawym wyborem będzie chociażby papier ksero w odcieniu pomarańczowego, czy jasnego niebieskiego. Wybór różnych kolorów daje możliwość praktycznie dowolnego tworzenia nadruków. Każdy klient na pewno znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. 

Produkcja kolorowego papieru A4 jest zgodna z normami w zakresie ochrony środowiska, dlatego też nierzadko wybierają tę opcję osoby dbające szczególnie o ekologię. Każda jest pakowana w biodegradowalne opakowanie, dzięki czemu można wyeliminować ryzyko zniszczenia czy zawilgocenia papieru. Papiery znajdujące się w naszej ofercie dostępne są w dwóch gramaturach - 80 g/m2 i 160 g/m2. W jednej ryzie znajduje się 500 arkuszy znakomitej jakości produktu, a do tego w atrakcyjnej cenie. Papiery białe i kolorowe w formacie A4 to zdecydowanie najlepszy wybór dla twojego biura i nie tylko. 

Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy