Bindownice Opus

Niezbędne urządzenia do firmy

W codziennym życiu otaczają nas różne przedsiębiorstwa urzędy i biura. W takich miejscach przewijają się stosy dokumentów, papierów i zaświadczeń. Właściciele firm i biur wiedzą z czym to się wiąże. Wyposażone są one zazwyczaj w podstawowe urządzenia biurowe takie jak drukarki i ksera. Nierzadko jednak jest konieczność zbindowania dokumentu. 

W takim celu można udać się do specjalnie przeznaczonego do tego punktu ksero, w którym zazwyczaj takie urządzenie się znajduje. Jednak przy częstej konieczności bindowania dokumentów korzystanie z usług zewnętrznej firmy może być czasochłonne i zbyt kosztowne. Warto wtedy zastanowić się nad doposażeniem naszego biura i zakupieniem takiego urządzenia, bindownice Opus znajdujące się na miejscu mogą okazać się zakupem, którego koszty bardzo szybko nam się zwrócą wraz z czasem i częstością używania. Dodatkowo pozwoli nam to oszczędzić czas, który musielibyśmy przeznaczyć na dotarcie do punktu ksero.

Bindownice Opus - jaki model wybrać?

Przed zakupem bindownicy należy zastanowić się jak często i z jaką intensywnością będzie ona używana - od tego zależy jakie urządzenie i o jakich parametrach będzie nam potrzebne.

Na stronie internetowej sklepu Biuronimo.pl znajdziemy bindownice Opus o różnych parametrach. Wyróżniają się one dobrą jakością i ceną adekwatną do produktu.

W ofercie sklepu znajdują się różne urządzenia: od tanich do codziennego użytku po droższe, nastawione na bardziej intensywną pracę. Najprostsze urządzenia można kupić już od około 250zł, nadają się one do małych biur. Są proste w obsłudze, mogą dziurkować około 20 kartek jednocześnie, można w niej ustawić dodatkowe parametry takie jak odległość dziurek od krawędzi kartki czy średnicę grzbietu.

Do większych przedsiębiorstw polecamy raczej większe droższe urządzenie nastawione na większą ilość pracy. Na podanej stronie internetowej dostępne są też termobindownice.

Tańszą z nich cechuje niska cena i dobra jakość. Jest to podręczne urządzenie, które można kupić już za około 210 zł, posiada ona uproszczone funkcje standardowej bindownicy, zajmuje mało miejsca i ładnie prezentuje się na biurku. Druga termobindownica to już bardziej profesjonalne urządzenie dwusystemowe. Pozwala ona na sprawną pracę dzięki parametrom takim jak system rozpoznawania i automatycznego doboru parametrów, wyposażona w energooszczędną grzałkę pozwala na oszczędność energii.

Bindownice firmy Opus to dobry wybór do każdego większego i mniejszego biura, pozwolą cieszyć się użytkowaniem i niezawodnością przez długie lata.

Filtry

Włączone filtry:
Producent
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy