Dyspensery i podajniki

Dyspensery i podajniki do taśm to przydatne akcesoria w sklepach internetowych, biurach oraz domach. Biuronimo.pl oferuje dyspensery O podajniki wyprodukowane przez DURABLE, LEITZ i SCOTCH.

Rodzaje dyspenserów do taśm

Dyspenser do taśmy odgrywa pomocniczą rolę przy zaklejaniu pudełek gotowych do wysyłek. Odpowiedni mechanizm umożliwia odcinanie taśmy bez zastosowania nożyczek. Kolekcja VEGAS marki DURABLE jest niezwykle stylowa i elegancka. Wszystko to dzięki wysokiej jakości tworzywa, z którego wykonane są produkty. Dyspenser do taśmy (taśmy) posiada również gumowe nóżki oraz metalowy wkład. Udogodnienia te gwarantują odpowiedni poziom stabilności urządzenia. Dyspensery dostępne są w kolorach czarnym i srebrnym. Niewielki rozmiar uzasadnia wykorzystanie urządzenia w domu lub w szkole, przez dzieci. Przydatne okazują się również w miejscu pracy. Inną propozycją marki DURABLE jest asortyment w prostokątnym kształcie z samoprzylepną taśmą w zestawie z kolekcji TREND. Antypoślizgowa podstawa gwarantuje komfort użytkowania dyspensera. Występuje w trzech wariantach kolorystycznych: czarnym, transparentnym białym oraz niebieskim.

Funkcje podajników do taśm

Podajnik do taśmy to jeden z niezbędnych akcesoriów w biurze, magazynie oraz domu. Stanowi nieocenioną pomoc w użytkowaniu taśmy. Ma istotny wpływ na jej trwałość oraz precyzyjne sklejenie poszczególnych elementów. Biuronimo.pl posiada w swojej ofercie podajnik do taśmy przeznaczony dla dzieci. Każdemu przypadnie do gustu produkt w postaci kotka lub pieska. Takie urządzenie na biurku z pewnością zachęci najmłodszych do korzystania z ułatwień, które ze sobą niosą. Dla nastolatek sprawdzą się podajniki w formie buta na wysokiej szpilce. Wykonane z wysokiej jakości plastiku wyglądają estetycznie i stylowo. Dodatkowo ułatwiają równe odrywanie taśmy. Wszystko to dzięki zamontowanej gilotynce. Ponadto nic nie stoi na przeszkodzie, by taśmę odrywać za pomocą jednej ręki. Wymiana rolki z taśmą nie stanowi najmniejszego problemu. Poza propozycjami dla dzieci i nastolatek, marki LEITZ i SCOTCH oferują przedmioty dla dorosłych. Wśród nich znajdują się podajniki do taśm o większych gabarytach. Poza praktycznym zastosowaniem ich wszystkich na korzyść przemawiają aspekty estetyczne.

Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy