Taśmy biurowe

Każde biuro powinno być dobrze wyposażone w asortyment niezbędny do codziennej pracy. Przedmiotami, które mogą być przydatne są taśmy biurowe. Odwiedzając stronę internetową Biuronimo.pl oczom użytkownika ukazują się różnego rodzaju taśmy. 

Taśmy samoprzylepne

To pierwszy z rodzajów uniwersalnych taśm. Wykonane są z wysokiej jakości polipropylenu. Niektóre z nich wyposażone są w dyspensery ułatwiające stosowanie produktu. Charakteryzuje się również bezszelestnością podczas odwijania. Brak rozpuszczalników w kleju świadczy o ekologicznych właściwościach. Taśmy biurowe samoprzylepne dostępne są w szerokościach: 12, 15 i 18 mm. Producent TESA oferuje również taśmy o właściwościach eko. Ten obecnie modny trend posiada coraz więcej zwolenników, dlatego warto tutaj zwrócić uwagę na produkty bezpieczne dla środowiska. Ponadto są one niezwykle dyskretne i mało widoczne na większości powierzchni. Wszystko to dzięki wysokiej przejrzystości, z którą w parze idzie wytrzymałość. 

Taśmy dwustronne i matowe

Taśmy dwustronne biurowe są produkowane przez markę Scotch. Dostępne są w zestawie z podajnikiem lub bez niego. Trwały klej, którym zostały pokryte obie strony świadczy o ich uniwersalnym zastosowaniu. Sprawdzą się przy wykonywaniu prezentacji i sprawozdań firmowych, przyklejaniu zdjęć i różnego rodzaju ozdób.

Taśmy biurowe dwustronne charakteryzują się również wytrzymałością na działanie światła o różnym natężeniu. Dodatkową zaletą jest oczywiście łatwość usuwania z powierzchni. Nie zostawia wówczas żadnych śladów. Innowacyjną metodą sklejania dokumentów i przedmiotów w biurze jest zastosowanie taśmy SCOTCH MAGIC. Sama nazwa sugeruje niepowtarzalne właściwości. Zapakowana w efektowne pudełko. Posiada matową strukturę, po której można pisać długopisem i markerem. Poza łatwością odwijania, posiada właściwości umożliwiające odrywanie jej kawałków rękoma. Wykonana z naturalnych włókien, charakteryzuje się ponadto dużą wytrzymałością oraz zapobieganiem żółknięciu z upływem czasu. 

Taśma usuwalna

Wśród akcesoriów przydatnych w każdym biurze specjalne miejsce zajmuje taśma usuwalna. Jej podstawowym walorem jest możliwość wielokrotnego przyklejania i odklejania. Wykonanie z naturalnych włókien powoduje, iż nie pozostawia żadnych smug. Jednym z wielu zastosowań produktu może być banderolowanie banknotów.

Filtry

Włączone filtry:
Producent
Materiał
Szerokość taśmy
Długość taśmy
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy