Taśmy specjalistyczne

Taśmy specjalistyczne to rodzaj akcesoriów przeznaczonych do zadań specjalnych. Te z pozoru błahe produkty mogą pomóc w wyjściu z najbardziej skomplikowanej opresji. Warto więc mieć w pobliżu taśmy specjalistyczne, dzięki którym wszelkie czynności malarskie i remontowe wykonywane w domu oraz w miejscu pracy mogą być znacznie łatwiejsze do ukończenia.

Taśmy montażowe

Ten rodzaj taśm znajduje zastosowanie w różnego rodzaju pracach remontowych. W ofercie sklepu Biuronimo.pl znajdują się taśmy montażowe o standardowej szerokości 19 mm oraz długościach 1,5 i 5 m. Produkt marki TESA Powerbond do mocowania luster to taśma pokryta klejem z obu stron. Maksymalny wymiar lustra, które może zostać zamocowane wynosi 70x70 cm. W asortymencie znajdują się również taśmy montażowe przeznaczone do prac w łazienkach. Dzięki odpowiedniej specyfikacji produktu są całkowicie odporne na wilgoć. Ponadto wyróżnia się taśmy przezroczyste, białe oraz czarne. Niezależnie od wyboru, użytkownik może być przekonany o trwałości produktów. Mocowanie taśm nie wymaga stosowania innych narzędzi. 

Taśmy dwustronne

Wśród bogatego wyboru taśm specjalistycznych, na szczególną uwagę zasługują taśmy dwustronne. Ich praktyczne zastosowanie przemawia zdecydowanie za słusznością ich wyboru. Są przydatne w każdym pomieszczeniu. Mogą posłużyć do łączenia elementów foliowych, plastikowych, czy kartonowych. Taśmy dwustronne charakteryzują się więc uniwersalnością. Uzasadnione jest również wykorzystywanie ich do mocowania elementów dekoracyjnych w domu lub biurze. Nic nie stoi na przeszkodzie, by były użytkowane w każdym pomieszczeniu, nawet tych, w których Wykonane są z białej folii PP. Dostępne są w rolkach o długościach: 5, 10, 25 m. 

Taśmy maskujące

Taśmy maskujące są niezwykle przydatne w przypadku remontów i odświeżania pomieszczeń, przy pomocy malowania. Podłoże jest w odpowiedni sposób chronione przed ewentualnymi uszkodzeniami oraz zabrudzeniami. Niewątpliwą zaletą, którą charakteryzują się taśmy maskujące jest możliwość ich ręcznego odrywania. Ponadto producent gwarantuje brak pozostawiania śladów po oderwaniu. Warunkiem jest tutaj maksymalnie 2-dniowa obecność na podłożu. Po tym czasie powierzchnia pozostaje czysta. Wszystko to dzięki braku rozpuszczalnika w głównym składzie kleju. Nie ma to negatywnego wpływu na przyczepność taśmy.

Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy