Niszczarki Opus

Niszczarki Opus to profesjonalne urządzenia dedykowane zarówno dla dużych, jak i mniejszych biur. Doskonale sprawdzą się również jako wyposażenie domowego gabinetu. Odpowiednio dobrana niszczarka do dokumentów zapewni właściwy poziom bezpieczeństwa danych, a także usprawni codzienną pracę. Ochrona danych wrażliwych zawartych w rozmaitych dokumentach to nie tylko wymóg stawiany przez konkretne regulacje prawne, ale również odpowiednie bezpieczeństwo i ochrona tajemnicy przedsiębiorstwa.

Niszczarki OPUS to gwarancja jakości dla Twojej firmy i domowego biura

Firma Opus, działająca na rynku od 1990 roku, jest największym producentem materiałów eksploatacyjnych i urządzeń do oprawy dokumentów w Polsce. Oferuje szeroką gamę modeli urządzeń biurowych, zarówno dla zastosowań domowych, jak też dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Firma działa w 66 krajach, dostarczając najlepsze rozwiązania dla biznesu i punków usługowych. Urządzenia firmy Opus to gwarancja skuteczności, bezpieczeństwa użytkowania i zastosowania najwyższej jakości materiałów. To również doskonała relacja jakości do ceny.

Jaki model niszczarki Opus będzie dla Ciebie odpowiedni?

W zależności od Twoich potrzeb i oczekiwanej wydajności urządzenia, możesz wybierać pomiędzy małymi modelami, które sprawdzą się na potrzeby domowe (np. Niszczarka OPUS CS 2105 7 mm), średniej wielkości niszczarkami dla niewielkiego biura, po zaawansowane, tnące na kilku poziomach tajności urządzenia, takie jak Niszczarka OPUS VS 2000 CA 4 x 35 mm. Niektóre modele poradzą sobie również z utylizacją płyt CD/DVD, plastikowych kart czy zszywek i spinaczy. Urządzenia przeznaczone na potrzeby domowe są lekkie (waga już od 1 kg), dzięki czemu łatwe w transporcie i codziennym stosowaniu w różnych pomieszczeniach. Modele dedykowane dla biur wyposażone są w wygodne wyjmowane kosze na ścinki oraz kółka.

Wielkość kosza ma znaczenie

Przy wyborze niszczarki, ważną kwestią jest odpowiedni dobór sprzętu z uwagi na pojemność kosza oraz ilość kartek, którą urządzenie może jednorazowo zniszczyć. Niszczarki Opus oferują urządzenia o pojemności kosza od 8 aż do 40 litrów. Dla wydajności pracy istotna jest również ilość kartek, które niszczarka może ciąć. Mniejsze modele przeznaczone na użytek domowy poradzą sobie z 5 – 8 arkuszami jednorazowo, podczas gdy urządzenia dedykowane dla biur są w stanie jednorazowo ciąć nawet 20 arkuszy.

Filtry

Włączone filtry:
Producent
Niszczenie CD/DVD
Pojemność kosza
Rodzaj cięcia
Niszczenie spinaczy i zszywek
Ilość niszczonych kartek
Miejsce użytkowania
Niszczenie kart plastikowych
Automatyczny podajnik papieru
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy