Niszczarki Fellowes

W dzisiejszych czasach informacja jest największym i najdroższym dobrem. Dlatego tak istotne jest dokładanie wszelkich starań dla zachowania poufności i tajemnicy przedsiębiorstwa. Chodzi tu nie tylko o szpiegostwo przemysłowe, lecz przede wszystkim zapobieganie sytuacji, gdy dokumenty firmowe, na przykład razem ze śmieciami czy odpadami trafią w niepowołane ręce.

Dokładne niszczenie dokumentów niszczarkami Fellowes

Zdarzają się sytuacje, gdy nie wystarczy zwykłe przedarcie kartki, by zniszczyć dokument. Abu doprowadzić do stanu, który uniemożliwi odtworzenie go, należy użyć niszczarki Fellowes. Gwarantuje ona całkowite zepsucie dokumentu, a jednocześnie zapewnia pewną i bezawaryjną pracę.

Przygotowaliśmy dla Państwa produkty spełniające różnorodne oczekiwania. Od prostych niszczarek biurowych, poprzez urządzenia przystosowane do ciągłej pracy, aż po wysokowydajne systemy, które z powodzeniem zajmą się nawet płytami CD. Niszczarki Fellowes dostępne są w kilku konfiguracjach, odpowiadających stopniom tajności dokumentów. Możliwe jest osiągnięcie 15 000 skrawków z jednego arkusza A4, co całkowicie uniemożliwia jakiekolwiek odtworzenie zniszczonego dokumentu.

Wybór odpowiedniej niszczarki Fellowes

Poziom tajności, przekładający się na jakość zniszczenia dokumentacji, to nie jedyne kryteria, według których można dobierać niszczarki Fellowes.

Jednym z niezwykle istotnych parametrów pracy urządzenia jest ilość kartek, które można włożyć jednorazowo. Należy pamiętać, że standardowe dane podawane są dla papieru o gramaturze 70 g/m2, co oznacza, że przy stosowaniu w biurze papieru o gramaturze wyższej należy wkładać do nioszczarki odpowiednio mniej kartek.
Wydajne urządzenia są w stanie przyjąć i zniszczyć nawet 50 arkuszy, be zacinania się.

Istotnym elementem jest również wielkość kosza ścinki. Im będzie większy, tym rzadziej trzeba go opróżniać. Obsługę maszyny znacząco ułatwia czujnik zapełnienia, informujący o konieczności opróżnienia jej.
Wybór modelu o wzmocnionych częściach tnących sprawi, że niszczarka poradzi sobie nawet ze spinaczami, co pozwoli zaoszczędzić czas, przeznaczony na sortowanie dokumentów.

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy Państwa do bezpośredniego kontaktu z nami. Dzięki temu bez problemu uda się nam dobrać z naszej szerokiej oferty urządzenie odpowiednie dla Państwa.

Filtry

Włączone filtry:
Producent
Niszczenie CD/DVD
Poziom bezpieczeństwa
Rodzaj cięcia
Niszczenie spinaczy i zszywek
Ilość niszczonych kartek
Miejsce użytkowania
Praca w trybie ciągłym
Niszczenie kart plastikowych
Niszczenie dyskietek
Niszczenie nośników USB
Automatyczny podajnik papieru
Poziom hałasu
Pokazuje 1 - 49 z 49 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy