Niszczarki Fellowes

W dzisiejszych czasach informacja jest największym i najdroższym dobrem. Dlatego tak istotne jest dokładanie wszelkich starań dla zachowania poufności i tajemnicy przedsiębiorstwa. Chodzi tu nie tylko o szpiegostwo przemysłowe, lecz przede wszystkim zapobieganie sytuacji, gdy dokumenty firmowe, na przykład razem ze śmieciami czy odpadami trafią w niepowołane ręce.

Dokładne niszczenie dokumentów niszczarkami Fellowes

Zdarzają się sytuacje, gdy nie wystarczy zwykłe przedarcie kartki, by zniszczyć dokument. Abu doprowadzić do stanu, który uniemożliwi odtworzenie go, należy użyć niszczarki Fellowes. Gwarantuje ona całkowite zepsucie dokumentu, a jednocześnie zapewnia pewną i bezawaryjną pracę.

Przygotowaliśmy dla Państwa produkty spełniające różnorodne oczekiwania. Od prostych niszczarek biurowych, poprzez urządzenia przystosowane do ciągłej pracy, aż po wysokowydajne systemy, które z powodzeniem zajmą się nawet płytami CD. Niszczarki Fellowes dostępne są w kilku konfiguracjach, odpowiadających stopniom tajności dokumentów. Możliwe jest osiągnięcie 15 000 skrawków z jednego arkusza A4, co całkowicie uniemożliwia jakiekolwiek odtworzenie zniszczonego dokumentu.

Wybór odpowiedniej niszczarki Fellowes

Poziom tajności, przekładający się na jakość zniszczenia dokumentacji, to nie jedyne kryteria, według których można dobierać niszczarki Fellowes.

Jednym z niezwykle istotnych parametrów pracy urządzenia jest ilość kartek, które można włożyć jednorazowo. Należy pamiętać, że standardowe dane podawane są dla papieru o gramaturze 70 g/m2, co oznacza, że przy stosowaniu w biurze papieru o gramaturze wyższej należy wkładać do nioszczarki odpowiednio mniej kartek.
Wydajne urządzenia są w stanie przyjąć i zniszczyć nawet 50 arkuszy, be zacinania się.

Istotnym elementem jest również wielkość kosza ścinki. Im będzie większy, tym rzadziej trzeba go opróżniać. Obsługę maszyny znacząco ułatwia czujnik zapełnienia, informujący o konieczności opróżnienia jej.
Wybór modelu o wzmocnionych częściach tnących sprawi, że niszczarka poradzi sobie nawet ze spinaczami, co pozwoli zaoszczędzić czas, przeznaczony na sortowanie dokumentów.

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy Państwa do bezpośredniego kontaktu z nami. Dzięki temu bez problemu uda się nam dobrać z naszej szerokiej oferty urządzenie odpowiednie dla Państwa.

Filtry

Włączone filtry:
  Dostępność
  Producent
  Niszczenie CD/DVD
  Pojemność kosza
  Rodzaj cięcia
  Niszczenie spinaczy i zszywek
  Kolor
  Ilość jednorazowo niszczonych kartek
  Miejsce użytkowania
  Praca w trybie ciągłym
  Ilość użytkowników
  Niszczenie kart plastikowych
  Niszczenie papieru
  Niszczenie dyskietek
  Niszczenie nośników USB
  Automatyczny podajnik papieru
  Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
  Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy