Pojemniki z przegródkami

Porządek w dokumentach to jeden warunków efektywnej pracy w biurze. Gdy nie trzeba czegoś szukać godzinami, to wykonywanie zadań staje się szybsze i prostsze. I co równie ważne unika się niepotrzebnego stresu, związanego na przykład z sytuacją, gdy szef czeka na jakieś dokumenty, których akurat nie można znaleźć. W tym, aby nie dochodziło do tego typu zdarzeń, pomogą na pewno oferowane przez nasz sklep pojemniki z przegródkami.

Pojemniki z przegródkami do powieszenia na ścianie, ustawienia na biurku lub na półce

Posiadamy kilka rodzajów tego niezwykle przydatnego biurowego sprzętu. Są u nas pojemniki z przegródkami, które może powiesić na ścianie, postawić na biurku lub umieścić na regale czy na półkach szafy.

Pojemniki, które można zawiesić bezpośrednio na ścianie wyposażone są w pięć półek, w których znajdą swoje miejsce dokumenty, korespondencja lub katalogi i czasopisma. Wykonano je z metalowej siateczki powlekanej lakierem, natomiast na tylnej ściance takiego pojemnika znajdują się otwory przeznaczone do powieszenia sprzętu. Sprzedaje się je w komplecie razem z zestawem do wykonania takiej operacji. Tego typu pojemnik dostępny jest zwykle w dwóch kolorach: czarnym i szarym.

W naszej ofercie posiadamy również pojemniki z przegródkami na dokumenty, korespondencję lub katalogi, które można postawić na biurkach lub półkach. Jest ich kilka rodzajów, ale wszystkie charakteryzują się wielką funkcjonalnością i wysoką jakością wykonania. Wszystkie też zrobione zostały z bardzo wytrzymałego typu plastiku, gwarantującego trwałość użytkowania przez wiele lat.

Różne wymiary i kolory

Dostępne u nas pojemniki z przegródkami mają różne wymiary, dlatego każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie. Na przykład pojemnik Durable z kolekcji TREND składa się z trzech przedziałów i każdy z nich ma szerokość 65 mm. Idealnie nadaje się na biurko. Podobnie jak pojemnik Optima, którego jedną z zalet są przegrody o regulowanej szerokości. Dodatkowo jest on przyjazny środowisku, ponieważ wykony został z polistyrenu. W jego skład wchodzą w 80 procentach materiały powtórnie przetworzone.

Inne pojemniki z przegródkami przeznaczone są na przykład do umieszczenia na półkach. Dlatego mają otworu na grzbiecie znacznie ułatwiające ich wyjmowanie i zdejmowanie np. z półki. Posiadają również dwie ruchome przegródki, które pozwolą na utrzymanie dokumentów w pionie nawet wtedy, gdy pojemnik nie jest do końca wypełniony. Poza tym jego przednia część jest nieco podwyższona. To sprawia, iż znajdujące się tam dokumenty nie będą wypadać. Ten typ pojemnika ma również ramkę na etykietę opisową. Wszystkie pojemniki z przegródkami dostępne są także w różnych kolorach.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy