Dyplomy

Chcesz uhonorować kogoś spersonalizowanym dyplomem? Szukasz ciekawego pomysłu na nagrody dla dzieci? A może lubisz przeglądać strony internetowe związane z produktami papierniczymi? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, gdzie znajdziesz dyplomy na różne okazje. Produkty w naszym sklepie są przeznaczone zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Jakie dyplomy można u nas zakupić?

W naszej ofercie mamy bardzo zróżnicowane dyplomy, więc z pewnością będziesz w stanie wybrać taki, który idealnie będzie pasować do wybranej okazji. Wiele produktów idealnie nadaje się do wręczenia osobom dorosłym, na przykład pracownikom, nauczycielom czy rodzicom za zasługi, ale mamy także dyplomy przygotowane specjalnie dla najmłodszych osób odnoszących pierwsze sukcesy. Bogata oferta sklepu sprawia, że możesz przebierać we wzorach i kolorach. Znajdziesz u nas gustowne, minimalistyczne dyplomy, które będą pasować do każdej okazji. Mamy także produkty nadające się do wykorzystania przy konkretnych uroczystościach czy imprezach tematycznych – na przykład eventach florystycznych, konkursach literackich czy sportowych.

Jakie produkty polecamy dla najmłodszych klientów?

W naszej ofercie znajdziesz wiele wzorów, które będą robić prawdziwą furorę wśród dzieci. Zachęcamy do zakupu dyplomów z narysowaną żyrafą, zebrą znaną z filmu Madagaskar czy pandą. Najmłodsze osoby są często najbardziej wymagającymi klientami, dlatego zadbaliśmy o to, aby wzory podobały się wszystkim dzieciom, niezależnie od płci. Które dziecko nie lubi narysowanych zwierzątek? Jeśli potrzebujesz dyplomu, który będzie można wykorzystać w szkole, zwróć uwagę na arkusze z wydrukowanymi flagami, motywami sportowymi (na przykład z obrazkami piłkarzy, pływaków i medali) lub ramkami, które dodadzą dyplomowi powagi i elegancji.

Co jeszcze warto wiedzieć o naszych dyplomach?

Staramy się, aby nasze dyplomy były wydrukowane na papierze wysokiej jakości, dlatego kupujemy arkusze o wysokiej gramaturze (170 g). Mimo dbałości o szczegóły i jakość naszych produktów, staramy się oferować niskie ceny. W każdym zestawie znajduje się dwadzieścia pięć takich samych arkuszy, które mogą być użyte w każdej drukarce atramentowej lub laserowej. Jest to szczególnie ważne przy wyborze dyplomów dla najmłodszych – masz pewność, że bez problemu uda Ci się wydrukować tekst na zakupionym u nas arkuszu, a w razie popełnienia ewentualnego błędu możesz zawsze sięgnąć po jeszcze jeden egzemplarz. Wykorzystaj ciekawe motywy znajdujące się na dyplomach i daj się ponieść kreatywności!

Pokazuje 1 - 60 z 90 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy