Podnóżki

Jednym z praktycznych akcesoriów, które znajdą zastosowanie w każdym biurze są podnóżki biurowe. Oczywiste jest, że długotrwała praca przy biurko źle wpływa na nasze zdrowie. Pod koniec dnia pracy bolą nas plecy, nadgarstki, a także nogi i stopy. Warto więc byłoby zadbać o prawidłową postawę i odciążyć nieco obolałe mięśnie. Korzystanie z podnóżków biurowych przyniesie ulgę i sprawi, że twoje nogi zostaną odciążone. Dolny odcinek kręgosłupa również podziękuje nam za używanie podnóżka. Co więcej, poprawi się twoje ciśnienie krwi dzięki zachowaniu prawidłowej postawy. W naszym asortymencie znajdziesz wiele modeli z różnych półek cenowych.

Ergonomiczne podnóżki biurowe

Dobry podnóżek powinien być prosty w montażu, ergonomiczny oraz dawać podstawowe możliwości regulacji. Dzięki regulowaniu jego wysokości oraz kąta nachylenia można dopasować go do idealnie do preferencji indywidualnego użytkownika. Podstawowe kryteria, którymi powinniśmy się kierować przy wyborze to wytrzymałość i funkcjonalność. Dobry podnóżek powinien zwiększać komfort nóg podczas pracy biurowej. Bardzo ważna jest możliwość wygodnego ułożenia stóp. Dzięki temu nasze nogi będą mogły odpoczywać podczas gdy my będziemy skupiali się na pracy bez nieprzyjemnego drętwienia i mrowienia w stopach. Warto zwrócić uwagę na podstawę podnóżka. Powinna być ona stabilna i nie przesuwać się po powierzchni. Jakość wykonania i używane materiały również są istotne. Dobrze byłoby gdyby wybrany produkt był trwały i łatwy w czyszczeniu.

Jaki podnóżek wybrać?

Ciężko odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie, ponieważ każdy użytkowników oczekuje czegoś innego. Podstawą jest to żeby wybrany produkt spełniał podstawową funkcje, czyli podnosił stopy i poprawiał krążenie w organizmie. Z dobrej jakości podnóżkiem wygoda siedzenia jest nieporównywalnie lepsza niż w przypadku, gdy opieramy stopy na podłodze. Wybierając najlepiej kierować się własnymi potrzebami co do wielkości. Podnóżek dobierajmy w zależności od tego ile mamy wolnego miejsca pod biurkiem. Podobnie z regulacją, jeżeli chcemy funkcjonalne narzędzie, które sprawdzi się u różnych osób warto zadbać o jak największą funkcjonalność czyli zakres regulacji. Ostatnim, ale równie ważnym kryterium jest cena. W zależności od budżetu możemy nabyć różne egzemplarze, a posiadamy na stanie nawet podnóżki energetyzujące lub chłodząco-grzewcze.  Aby nasz zakup był udany, a my usatysfakcjonowani przeczytajmy najpierw dokładnie opis produktu. Dzięki szerokiemu asortymentowi podnóżków biurowych firm Fellowes i Kensington w różnych cenach będziesz mógł wybrać produkt perfekcyjnie pasujący do ciebie. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty już teraz.

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy