Kalkulatory drukujące

Kalkulatory z drukarką to kompaktowe urządzenia, które umożliwiają przeprowadzanie skomplikowanych obliczeń. Przydadzą się profesjonalistom z branży finansów i podatków. Urządzenie dodatkowo daje możliwość wydrukowania naszych obliczeń na specjalnie do tego przeznaczonej rolce papieru. Dzięki temu nie musimy ręcznie zapisywać obliczeń. Jest również pewność, że wszystko zostało zapisane. Kalkulator z drukarką i wydruk z niego pozwalają na sprawdzenie naszej pracy w każdym momencie.

Kalkulatory drukujące - czym się między sobą różnią?

Różnice pomiędzy poszczególnymi urządzeniami dotyczą zazwyczaj budowy zewnętrznej. Jeśli chodzi o zakres wykonywanych obliczeń matematycznych jest on z reguły bardzo podobny. Przeliczanie walut, obliczanie podatku tax, obliczanie marży MU i MII to tylko niektóre z możliwości jakie daje kalkulator z drukarką.

Istotną kwestią, którą mogą różnić się modele jest rodzaj zasilania. Dostępne jest zasilanie sieciowe lub zasilanie sieciowo-bateryjne. Z kalkulatora zasilanego sieciowo możemy korzystać jedynie w miejscach, gdzie jest możliwość podłączenia go do prądu. Z kolei urządzenia sieciowo-bateryjne są dużo bardziej mobilne, gdyż możemy je przewieźć, np. do klienta i dokonać obliczeń również w miejscu bez dostępu do prądu.

Kalkulatory z drukarką - rodzaje

Kalkulatory drukujące posiadają wyświetlacze cyfrowe, które mają możliwość wyświetlenia do 12 cyfr. W ofercie dostępne są urządzenia uznanych producentów kalkulatorów, takich jak: Casio, Citizen lub Vector. Ciekawą opcją są kalkulatory z dwukolorową drukarką, które niektóre wartości drukują w kolorze czerwonym, dzięki temu obliczenia są bardziej przejrzyste. Prędkość wydruku wynosi od dwóch linijek na sekundę do 2,7 linijki na sekundę. Kolejną istotną kwestią jest waga, która może wynosić od ok. 300 gram do nawet 800 gram. Jeśli planujemy często przenosić urządzenie, np. wykonywać pracę u klienta, warto zwrócić uwagę na ten parametr.

Filtry

Włączone filtry:
Producent
Kolor
Materiał
Rodzaje kalkulatorów
Wyświetlacz
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy