Piórniki z wyposażeniem

Wygodny i praktyczny piórnik to dopiero początek. Tak jak w wielu przypadkach, w tym również najważniejsze okazuje się wnętrze. Długopis, ołówek i gumka to solidna podstawa, ale dla wielu uczniów może okazać się niewystarczającą. Skompletowanie całego wyposażenia piórnika może okazać się sporym wyzwaniem. Może warto pomyśleć o gotowym rozwiązaniu i zdecydować się na piórnik z wyposażeniem?

W Biuronimo.pl znajdziecie szeroki wybór piórników, którym już zupełnie niczego nie brakuje. Wspaniałe zestawy wystarczy wrzucić do plecaka. Gotowe! Można z powodzeniem zaczynać szkolną przygodę.

Młodsze uczennice na pewno ucieszy piórnik Herlitz z wyposażeniem dla dziewczynek. Dostępne są piękne i bardzo dziewczęce modele w ciepłych kolorach: różowe, fioletowe, ze słodkimi motywami serduszek, motyli czy koników. Piórniki te występują w wersji podwójnej i potrójnej. Ich najważniejszym aspektem jest również bardzo wysoka jakość wykonania: każdy piórnik z wyposażeniem Herlitz wykonany jest z z wysokiej jakości poliestru wolnego od szkodliwych barwników, co gwarantuje całkowite bezpieczeństwo użytkowania. Natomiast na wyposażenie składają się kredki, pisaki, ołówek, gumka, temperówka, długopis jednorazowy, linijka. Taki piórnik z wyposażeniem pomoże w wykonaniu każdego szkolnego zadania! 

W ofercie znajdują się również bardzo praktyczne i niezawodne piórniki z wyposażeniem dla chłopców. Piórnik z rakietą kosmiczną, a może z samochodem wyścigowym? Każdy uczeń znajdzie tu swój ulubiony motyw. Nie bez znaczenia jest fakt, że piórnik Herlitz z wyposażeniem jest bardzo starannie wykonany z materiałów nieprzemakalnych oraz odpornych na tarcie, dzięki czemu z powodzeniem będzie służył nawet przez kilka lat. Wewnątrz piórników znajdują się podstawowe przybory szkolne: ołówek, długopis, gumka, a także zestaw kredek i mazaków. Piórniki z wyposażeniem Herlitz dostępne są w różnych wersjach, które różnią się między innymi ilością elementów. Posiadają one od 19 do 31 elementów. 

Gotowe piórniki z wyposażeniem do bardzo dobre i praktyczne rozwiązanie. Jest przede wszystkim bardzo ergonomiczne, gwarantuje, że uczeń będzie zawsze gotowy do szkolnych wyzwań, a wszelkie potrzebne akcesoria będzie miał zgromadzone w jednym miejscu!

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy