Piórniki kosmetyczki

Gdy nadchodzi kolejny rok szkolny, w głowie rodziców pojawia się wiele dylematów - co kupić? Ale gdy już nawet wiemy, że dziecku przydałby się nowy piórnik, to musimy zwrócić uwagę na jego cenę i jakość. Tego typu przedmioty potrafią się szybko niszczyć, brudzić i gubić. Tak jak wybór idealnego tornistra jest poważną decyzją, tak i piórnik nie powinien być mniej ważny.

Jaką firmę wybrać?

Z pomocą przychodzi firma Herlitz oraz St.Majewski! Piórnik kosmetyczka jest bardzo praktyczny i estetyczny. Piórniki te posłużą dziewczynkom, ale dla chłopców także odnajdą się ciekawe wzory i grafiki. Niektóre z nich przyciągają swoją prostotą, inne natomiast ozdobione są w kwiaty lub komiksowe motywy. Piórnik saszetka z pewnością nie jest nudny!

Cechy piórników St. Majewski

Piórnik kosmetyczka jest wyprodukowany z bardzo dobrego i wysokojakościowego materiału. Wnętrze jest puste, lecz bardzo pojemne. Składa się z dużej komory i klapki służącej do mocowania przyborów szkolnych. Materiał, z którego jest wykonany, zapewnia wytrzymałość i nie dopuszcza do powstania otarć. Piórnik saszetka zawiera gąbkę, która amortyzuje upadek, chroniąc długopisy, ołówki i inne przybory od uszkodzenia. Zamyka się go za pomocą błyskawicznego zamka.

Cechy piórników Herlitz

Piórnik kosmetyczka niemieckiej firmy Herlitz to hit na rynku! Przyciąga uwagę swoją nieszablonowością, graficznym wzorem w modnych pastelowych kolorach. Posiada jedną, bardzo pojemną komorę. Łatwe i szczelne zamykanie zawdzięcza zainstalowanemu zamkowi błyskawicznemu. Wykonany został z najlepszego, wysokogatunkowego materiału, pozbawionego szkodliwych barwników. Zewnętrzna część została pokryta materiałem imitującym skórę, co dodaje mu jeszcze ciekawszego wyglądu. Jest bardzo praktyczny i całkowicie wodoszczelny. Nie grozi mu zalanie przyborów szkolnych, będzie je idealnie chronił, także przed mechanicznymi urazami. Barwniki, z których zostały wykonane wzory i grafiki, zapewniają trwałość oraz niezmywalność.

Warto!

Produkty do przyborów szkolnych są niezbędne i niezastąpione. Jest to niewielka inwestycja na kilka lat. Z pewnością posłużą nawet najbardziej wymagającym uczniom i pozostaną w stanie idealnym na długi czas!

Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy