Rolki termiczne i offsetowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno rolki termiczne, wykorzystywane w urządzeniach fiskalnych do zapisu operacji, jak i rolki offsetowe montowane w urządzeniach liczących. W ramach swojej oferty stawiamy na markę Emerson, która produkuje rolki o różnych rozmiarach. To co odróżnia Nas, od konkurencji to niska cena przy zachowaniu wysokiej jakości oferowanych produktów. Zastosowanie wysokiej jakości papieru zapewnia długotrwałe i bezawaryjne funkcjonowanie urządzeń, w których zastosowano nasze rolki. Rolki termiczne i offsetowe wysyłane są w ciągu 24h od chwili złożenia zamówienia. Zapewniamy także pełną opiekę posprzedażową oraz gwarancję trwałości wydruku do 6 lat (gwarancja udzielana przez producenta).

Rolki termiczne i offsetowe

Rolki termiczne wykonane są z papieru, pokrytego cienką, chemiczną warstwą. Dzięki warstwie tej i wpływowi działania ciepła wywoływany jest nadruk. Rolki termiczne mają zastosowanie w marketach i różnego rodzaju sklepach, a także w wielu zakładach usługowych. Stosuje się je w popularnych kasach fiskalnych jako papier, na którym drukowane są popularne „paragony”.

Rolki offsetowe w odróżnieniu od rolek termicznych są wykonane ze zwykłego papieru, takiego samego, jak ten, który używany jest do produkcji np. gazet, czy papieru ksero. Rolki offsetowe stosowane są w specjalnego rodzaju drukarkach, a wydruk powstaje na skutek uderzeń igły poprzez taśmę barwiącą papier. Typowym zastosowaniem rolek offsetowych są np. bankomaty.

Rolki termiczne i offsetowe sprzedawane w naszym sklepie dostępne są w opakowaniach po 10 sztuk, w kolorze białym.

Oferta

Rolki termiczne Emerson wykonane są z papieru termoczułego o gramaturze 55g/m². Co istotne, rolki opatrzone są hasłem „Zdrowy Paragon”, co oznacza, że są pozbawione nie tylko szkodliwych bisfenoli A i S (m.in. BPA i BPS), ale także jakichkolwiek fenoli. Dzięki zastosowaniu bezpiecznych materiałów klienci i pracownicy sklepów, w których zastosowano rolki Emerson nie będą już narażeni na kontakt z toksycznymi bisfenolami, co jest szczególnie ważne dla firm działających zgodnie z filozofią CSR. Obecnie w ofercie naszego sklepu dostępne są rolki o wymiarach: 80mm x 30mm oraz 57mm x 30mm.

Rolki offsetowe Emerson wykonano z białego, bezdrzewnego i bezpyłowego papieru offsetowego. Ich typowym zastosowanie są np. bankomaty, plotery oraz kasy. Zastosowanie wysokiej jakości papieru offsetowego zapewnia dobrą jakość wydruku oraz bezawaryjne funkcjonowanie maszyn i urządzeń. W ofercie naszego sklepu dostępne są rolki o wymiarach 57mm x 30 mm.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy