Koperty i koperty ozdobne

Zaproszenie, podarunek, bon prezentowy czy pieniądze dawane w prezencie - wszystkie te elementy wymagają odpowiedniej oprawy. Koperty to nie tylko czyste, białe i oficjalne kartki odpowiednio złożonego i sklejonego papieru. Mogą one również być ozdobą, odpowiednim opakowaniem na każdą okazję - to właśnie prezentują koperty ozdobne

Rodzaje kopert ozdobnych 

Koperty dostępne są w popularnych i najczęściej stosowanych rozmiarach: C6 i DL. Koperty ozdobne oferowane przez sklep są wykonane z metalizowanego lub fakturowanego papieru wysokiej jakości, którą potwierdza gramatura 120 g/m³. W ofercie znajdują się różne kolory - od czystej, standardowej bieli, po barwy złota, srebra, kremu czy błękitu. Koperty są pakowane po 10 sztuk. Dostępne są gładkie i proste formy różniące się jedynie kolorem, jak również koperty z licznymi wzorami i motywami kwiatów róż lub prążków. Oferowane są również eleganckie i metalizowane wzory takie jak Millenium lub o fakturze grubego płótna takie jak linia Holland. Koperty posiadają samoprzylepne paski, dzięki którym szybko i komfortowo zaklei się ich zawartość. Dostępne są również teczki kopertowe o intensywnych kolorach. Teczki wykonane są z folii PP w formacie A4. Mają charakterystyczne wcięcia ułatwiające dostęp do zawartości oraz zatrzaski, dzięki którym, bezpiecznie można przechowywać dokumenty. 

Kopert ozdobne - na jakie okazje?

Każda okazja czy uroczystość wymaga odpowiedniej oprawy, nawet jeżeli chodzi o najmniejsze niuanse. Zaproszenia ślubne, urodzinowe, komunie czy zwykłe urodziny to sytuacje, w których koperty ozdobne sprawdzą się w obu kierunkach. Obecnie coraz częściej do zaproszeń ślubnych wybiera się koperty proste, w oferowanych barwach błękitu, kremu czy bieli - mogą posiadać drobne i nienachalne wzory. Oferowane koperty mają uniwersalne wzornictwo, dlatego będą pasować również na urodziny, komunie czy chrzciny - tak naprawdę na każdą mniejszą czy większą uroczystość. Podarunek dla bliskiej osoby, bon na zakupy, masaże i inne usługi również można zapakować w taką kopertę. 

Dostępne w sklepie online koperty ozdobne mają uniwersalne i popularne wymiary, dlatego bez obaw zmieszczą się w nich te standardowe i nieco ponadstandardowe zawartości. Bez względu na to czy jest to klasyczna biel, krem, błękit, faktura metalizowana czy wzory w formie kwiatów - są to produkty, których można używać do wielu okazji i na różne okoliczności. Zaklejanie taśmą daje dodatkowy komfort i poczucie estetyki i higieny zarówno u osób obdarowujących, jak również tych obdarowanych. 

Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy