Laminatory Leitz

Laminatory Leitz to sprawdzone urządzenia do pracy biurowej, które mają wiele zastosowań. Dzięki nim szybko i profesjonalnie zabezpieczymy ważne dokumenty, instrukcje obsługi, identyfikatory dla pracowników i wolontariuszy, zdjęcia, rysunki, czy materiały przeznaczone do zabawy i edukacji dla dzieci. Dlatego urządzenia te znajdą zastosowanie nie tylko w biurach, ale także przedszkolach, szkołach, fundacjach, a także w domowym zaciszu.

Oferta laminatorów Leitz

Duży wybór modeli laminatorów tej firmy pozwala na wybranie odpowiedniego urządzenia zarówno pod względem parametrów, jak i ceny. Zaletą laminatorów Leitz jest bezproblemowa obsługa, która nie wymaga studiowania skomplikowanych instrukcji. Laminatory do formatu A4 i A3 szybko się nagrzewają, mają niewielkie zużycie energii i funkcję automatycznego wyłączania się po skończonej pracy. Bardziej skomplikowane modele do intensywnej eksploatacji oferują szybszą i dokładniejszą laminację przy użyciu folii do laminacji nawet o grubości 250 mikronów oraz funkcję cofania, która zapobiega zacięciu wkładanych do urządzenia dokumentów. Każde urządzenie powiadamia o gotowości do użycia włączeniem się lampki LED oraz wyposażone jest w pakiet startowy odpowiednich dodanego modelu folii.

Laminatory Leitz - opis firmy

Firma Leitz, która jest jedną z wiodących marek na rynku artykułów biurowych, wielką wagę przykłada także do designu, wierząc, że estetyka miejsca pracy ma realny wpływ na jakość wykonywanych obowiązków, a także na poziom organizacji zadań. Dlatego wzornictwo urządzeń biurowych jest dla niej równie ważne jak ich funkcjonalność. Dzięki tej filozofii klient otrzymuje zgrabne, eleganckie urządzenia, które wpasowują się w przestrzeń każdego biura. Dla bardziej wymagających klientów powstały laminatory Leitz z linii Home Office w soczystych kolorach, dzięki czemu nie przypominają tradycyjnych urządzeń biurowych. Ich niewielki rozmiar pozwala też na bezproblemowe przechowywanie.

Filtry

Włączone filtry:
Producent
Rozmiar
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy