Maty na biurko

Praca biurowa, niezwykle cenna i niekiedy niezastąpiona, wymaga odpowiedniej organizacji. Przedmioty i sprzęty znajdujące się na naszych biurkach w miejscach pracy czy w domowym zaciszu pełnia ważną rolę, przyczyniając się do jakości naszych działań. Niektóre pełnią również funkcje ochronną dla biurowych mebli. Takim cennym przedmiotem w wyposażeniu miejsca pracy biurowej mogą być maty na biurko.

Ochrona mebli i ważnych informacji

Nieodłącznym towarzyszem porannej pracy jest dla wielu z nas filiżanka kawy bądź kubek dobrej herbaty. Należy pamiętać, że postawienie gorącego naczynia na biurku może skutkować uszkodzeniem blatu, następstwem mogą być także trudne do usunięcia plamy. Mata na biurko uchroni nasze stanowisko pracy od niepotrzebnych szkód, a na dodatek zapewni  jego elegancki wygląd. Wygodnie rozmieścimy na niej klawiaturę komputera i nasze biurowe akcesoria. Przeźroczysta mata jest przy tym niezwykle praktyczna – pod nią umieścimy ważne zapiski, bieżące informacje. Kartki, karteczki zawierające ważne numery telefonów, terminy nie zostaną przypadkowo wyrzucone do kosza, bo znajdzie się dla nich miejsce właśnie pod przeźroczystą biurową matą. Możemy również cieszyć się stałym widokiem bliskiego nam zdjęcia ułożonego pod matą na biurko, w zasięgu ręki. Co ważne, wszystkie umieszczone elementy nie przesuwają się dzięki antypoślizgowej powłoce maty.

Funkcjonalne maty na biurko z kolorową mapą

Niezwykle praktyczne okazują się także kolorowe maty na biurko przedstawiające mapy Polski lub świata. W trakcie prac biurowych taki rodzaj mapy stanowi nieocenioną pomoc. Szybki rzut okiem na wybrany kontynent przypomni o przypadkowo zapomnianej lokalizacji danego kraju. Mata przedstawiająca mapę administracyjno-samochodową Polski pomoże w sprawnym odszukaniu jednostki administracyjnej naszego kraju bądź trasy samochodowej do wybranego miejsca. Podróże służbowe, biznesowe, planowane wycieczki można bez skomplikowanych urządzeń zlokalizować na podręcznej mapie, którą zawiera zwykła biurowa mata. Dodatkowo na mapach mieszczą się informacje na temat wielkości województw czy liczby ludności, wyraźnie przedstawione są poszczególne województwa i powiaty.

Różne rodzaje mat

Maty na biurko, wykonane z PVC są łatwe w użyciu i utrzymaniu czystości. Przeźroczyste, mają przy tym różne struktury – są krystaliczne, groszkowe, mniej lub bardziej matowe. Produkowane w dwóch rozmiarach 400/530mm i 500/650mm zadowolą posiadaczy biurek o różnych rozmiarach powierzchni.

Warto wybrać odpowiednia dla siebie matę na biurko i cieszyć się jej wszechstronnym zastosowaniem. Z pewnością uprzyjemni naszą pracę i skutecznie ochroni przed uszkodzeniami nasze biurowe meble.

Filtry

Włączone filtry:
Producent
Materiał
Kształt
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy