Lista produktów producenta: 

Herlitz

Herlitz to popularna, renomowana niemiecka firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości artykułów papierniczych i piśmiennych. Historia przedsiębiorstwa sięga aż 1904 roku, kiedy to zostało ono założone w Berlinie przez księgarza Carla Herlitza. Na rynku polskim produkty tej marki obecne są od roku 1992. Obecnie firma wchodzi w skład rodziny marek Pelikan Group. Część jej asortymentu produkowana jest w fabryce w Polsce, a konkretnie - w Baranowie pod Poznaniem.

Jakie produkty oferuje Herlitz?


W asortymencie firmy znajdują się przeróżne artykuły papiernicze, plastyczne i piśmienne przydatne w szkole, domu i biurze - począwszy od podstawowych produktów biurowych, aż po odpowiednie dla dzieci w każdym wieku tornistry szkolne.

Wśród najpopularniejszych produktów marki znajdziemy między innymi dostępne w sklepie Biuronimo.pl bruliony, notatniki, teczki, segregatory, plecaki, piórniki czy opakowania na drugie śniadanie.

Firma produkuje także wysokiej jakości papiery biurkowe, bloki techniczne i rysunkowe oraz zeszyty papierów kolorowych i samoprzylepnych. Małym artystom oferuje niezawodne kredki, mazaki, kredy, plasteliny, kleje, farby, a nawet wyjątkowo praktyczne fartuszki do malowania; pracownikom biur - eleganckie długopisy i pióra, ołówki, przybory kreślarskie czy organizery pomagające w uporządkowaniu przestrzeni roboczej.

Czym wyróżnia się wzornictwo firmy?


Tym, co wyróżnia firmę, jest z pewnością fakt, że idzie ona z duchem czasu. Regularnie wypuszcza ona na rynek nowe kolekcje produktów skierowane do różnych grup odbiorców (na przykład dla wielbicieli kolorów pastelowych, z pieskami dla najmłodszych, komiksową dla nastolatków). Dzięki temu asortyment oferowany przez Herlitz to nie tylko estetyczne, proste formy odpowiednie do biur. To także designerskie plecaki, eleganckie teczki w unikalne desenie, oryginalne długopisy czy kolorowe kolekcje wyprawek szkolnych dla dzieci. Każdy znajdzie tu coś dla siebie - bez względu na to, czy gustuje w nowoczesnych formach, uroczych zwierzątkach czy romantycznych motywach kwiatowych.

Ze stylowym wyglądem produktów marki w parze idzie wysoka jakość wykonania i innowacyjne technologie, dzięki którym już od ponad 100 lat jest ona obecna w świadomości konsumentów w wielu krajach świata.
Pokazuje 1 - 40 z 195 elementów