Worki sportowe

Na zajęcia sportowe, do szkoły, na wycieczkę lub spacer z psem… Zawsze wtedy, gdy kieszeń jest za mała, a potrzebujemy zabrać ze sobą kilka rzeczy, worki sportowe będą idealnym i przede wszystkim wygodnym rozwiązaniem.

Zastosowanie i użyteczność worków sportowych

Te mini plecaczki są niezwykle lekkie, po wypakowaniu rzeczy, możesz je po prostu złożyć i schować, zmieszczą się w jednej dłoni, w kieszeni, szufladzie. Nie zajmują miejsca, a są niezwykle przydatne, noszone jak plecak, stanowią dla niego wspaniałą alternatywę. Dzięki ściągaczowi masz pewność, że transportowane rzeczy będą szczelnie zamknięte i zabezpieczone. Suwak pomoże na szybki dostęp i zamknięcie, co jest dużym ułatwieniem dla najmłodszych użytkowników. Przewiewne worki sportowe pomogą zaprowadzić porządek w wyposażeniu szkolnym młodzieży i dzieci. Odzież i buty do ćwiczeń będą miały swoje miejsce, nie zajmując przestrzeni w plecaku ucznia. Sznurki, które zastępują szelki plecaka, mogą być wygodnie, dowolnie regulowane. Materiał i sposób wykonania pozwalają na swobodne wyczyszczenie, pranie i szybkie wysuszenie, co jest znaczącą oszczędnością czasu dla użytkowników.

Kto je nosi?

Początkowo po ten rodzaj toreb sięgali głównie sportowcy, uczniowie nosili w nich obuwie na zmianę lub strój na zajęcia kultury fizycznej. Z czasem stały się bardziej uniwersalne, a dzięki temu, że mogą być stworzone z różnych materiałów, zaczęły stanowić ciekawy element garderoby. Śmiało wkroczyły do świata mody. Obecnie są nie tylko użyteczne, ale też przyciągają wzrok dzięki estetyce wykonania. Dobierając worek do plecaka, możesz stworzyć ciekawy komplet. Sportowa stylizacja już nie musi być nudna, a dzięki różnorodności wzorów i kolorów, będziesz mógł zestawić parę, której charakter najbardziej do Ciebie pasuje. Wyraź siebie! W naszym asortymencie znajdziesz również inne modele worków sportowych firmy Herlitz. Ciekawy design, niska cena i wysoka jakość wykonania - to podstawowe cechy oferowanych produktów.

Filtry

Włączone filtry:
Producent
Materiał
Pojemność
Tornistry i plecaki
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Zapisz się na newsletter i zyskaj rabat 5% na pierwsze zakupy