Lista produktów producenta: 

Buondi

Kawa od wieków towarzyszy Portugalczykom – prawdziwy Portugalczyk nie wyobraża sobie dnia bez przynajmniej jednej filiżanki wypełnionej mocnym espresso. Konkwistadorzy z tego kraju odkryli Brazylię, gdzie rozpoczęli uprawę ziaren kawy. Buondi Caffe została stworzona właśnie w Portugalii pod koniec XIX wieku, gdzie zdobyła serca koneserów kawy i utrzymała renomę do dzisiaj. Nie jest więc niczym zaskakującym, że Buondi, dzięki swojemu pochodzeniu, gwarantuje doskonałą jakość oraz znakomity smak skoncentrowany w espresso. Każda filiżanka Buondi Caffe to podróż po brazylijskich plantacjach kawy, a jej intensywny, charakterystyczny dla portugalskiego gustu smak sprawia, że czujesz się jak jeden z klientów lizbońskiej kawiarni.


Kawowe kompozycje Buondi


Mieszanki kawowe składają się ze starannie wyselekcjonowanych ziaren arabiki oraz robusty, których posmak często jest opisywany jako lekka domieszka karmelu, czekolady i palonego drewna. 


Buondi Caffe oferuje trzy rodzaje szlachetnych kawowych kompozycji, wśród których każdy znajdzie mieszkankę odpowiadającą własnym potrzebom i gustowi: Buondi Gold, Buondi Prestige oraz Buondi Premium.


Buondi Gold


Kawa ziarnista Buondi Gold wyróżnia się wśród pozostałych wariantów naturalnie wyższą zawartością kofeiny. Zawiera 60% robusty i 40% arabiki – dzięki takiej proporcji ziaren robusty, które zawierają większą dawkę kofeiny niż arabika, doskonale pobudza i energetyzuje. Idealnie sprawdza się rano w postaci standardowego espresso na dobry początek dnia.


Buondi Premium


Oprócz głębokiego, intensywnego smaku, kawa Buondi Premium zaskakuje też wyczuwalną nutą szlachetnej gorzkiej czekolady i subtelnym aromatem. Ta doskonała mieszanka ziaren arabiki (60%) i robusty (40%) jest idealna do zaparzenia aromatycznego espresso, które, wypite po popołudniowym posiłku, zapewni zapas energii na resztę dnia.


Buondi Prestige


Kawa o delikatnym i łagodnym smaku, w którym wyczuwalna jest równocześnie moc i intensywność ziaren robusty. Buondi Prestige to staranna kompozycja 80% ziaren arabiki, a 20% robusty. Ta bogata mieszanka doskonale przysłuży się do przygotowania filiżanki subtelnego w smaku espresso, która zadowoli podniebienie nawet najwybredniejszego kawowego konesera.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów