Lista produktów producenta: 

Command

Firma Command to producent haczyków montażowych, które znacząco ułatwiają dekorację wnętrza czy użytkowość pomieszczeń. W naszej ofercie znajdziesz wiele produktów o szerokiej skali zastosowań. To, jak wykorzystasz haczyki montażowe zależy od Twojej kreatywności oraz potrzeb. 


Haczyki przezroczyste


Przezroczyste haczyki montażowe są niezastąpione, gdy chcemy powiesić ozdoby naścienne oraz inne dekoracje. Poza samym haczykiem w zestawie znajdziemy paski montażowe, które po użyciu nie zostawiają na powierzchni żadnych śladów. Produkty te są niemal niewidoczne na zamontowanych powierzchniach, jak na przykład boazeria.


Haczyki metalowe


Haczyki wyposażone w metalowe uchwyty sprawdzą się doskonale do zamontowania w kuchni, jako miejsce do powieszenia przyborów kuchennych. Jeden haczyk wytrzymuje obciążenie do 225 gramów. Gdy chcemy zmienić miejsce trzymania naszych rzeczy? Jednym ruchem usuwamy taśmę i montujemy w innym. 


Haki JUMBO


A co w sytuacji, gdy potrzebujemy zorganizować miejsce do przechowywania cięższych przedmiotów? Na przykład suszarki do ubrań? Do tego posłużą nam haki Command JUMBO, które wytrzymują obciążenie aż do 3,4kg! Dodatkowo świetnie trzymają się gładkich powierzchni, jak glazura czy pomalowane ściany.


Montaż ramek na zdjęcia


Każdy z nas boryka się z problemem odstających od ściany ramek ze zdjęciami, które wyglądają nieestetycznie wisząc na gwoździu i odbijając światło. Oprócz tego, równe zawieszenie na gwoździu graniczy z cudem i wiąże się z licznymi poprawkami, które są męczące i czasochłonne. Aby ułatwić i przyspieszyć to zadanie Command proponuje rzepy mocujące, które nie niszczą powierzchni, do której są przyczepione, a także samych ramek.


Uchwyty do kabli


Niezwykle przydatne, gdy w naszym domu czy biurze mamy problemy z uporządkowaniem kabli, które nieestetycznie wiszą przy biurku bądź szafce. Dzięki tym uchwytom prosto i skutecznie posegregujesz, a następnie zamocujesz kable bez konieczności wiercenia dziur w ścianie czy niszczenia mebli. Po prostu przyklejasz, zaczepiasz kabel o średnicy 10mm, a gdy chcesz coś zmienić, zwyczajnie odklejasz.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów