Lista produktów producenta: 

Sharpie

W pracy, podczas nauki, zabawy i wcielania w życie kolejnych twórczych projektów - markery permanentne Sharpie sprostają każdemu zadaniu, które przed Tobą stoi. Poznaj historię kultowej marki i przekonaj się, ile możliwości dają Ci te niebanalne produkty.


Historia firmy


Firma Sanford produkująca te wyjątkowe markery powstała w 1857 roku w stanie Massachusetts w Stanach Zjednoczonych i początkowo dostarczała na rynek atrament i klej. Dynamicznie rozwijająca się fabryka przeniesiona została w końcu do Chicago, gdzie ani pożar, ani okres Wielkiego Kryzysu nie zdołały jej pogrążyć. W 1940 roku przedsiębiorstwo zmieniło nazwę na Sanford Ink Company.


Przełomowy okazał się jednak rok 1964, kiedy to światło dzienne ujrzał pierwszy kultowy marker permanentny w postaci znanej nam do dziś. Promowanie marki przez celebrytów z popularnych programów talk-show oraz wszechstronność markerów spowodowały rosnące zainteresowanie tymi produktami. Przez cały czas Sanford pozostawał dwa kroki przed konkurencją, wprowadzając z biegiem lat nowe końcówki markerów, dodając kolejne kolory i produkty piśmiennicze do swojego katalogu - między innymi dermatografy czy cienkopisy. Dziś marka Sharpie to prawdziwa ikona, po którą sięga coraz większa liczba osób ceniących sobie wysoką jakość i kreatywne podejście do podejmowanych działań.


Marker permanentny Sharpie do zadań specjalnych


Musisz przygotować projekt na uczelnię, prezentację na zebranie w firmie, a może wybierasz się na spotkanie ze swoim idolem i chcesz zdobyć od niego autograf na koszulce, okładce płyty CD, plakacie? Lub po prostu lubisz otaczającą Cię szarą rzeczywistość upiększać za pomocą emanujących feerią barw Twoich własnych dzieł sztuki - bez względu na to, czy jesteś amatorem, czy profesjonalistą? Marker permanentny Sharpie produkowany przez Sanford doskonale sprawdza się na wielu powierzchniach - można nim pisać po drewnie, szkle, plastiku, metalu, tkaninach i, oczywiście, papierze czy kartonie.


Markery Sharpie nie wydzielają intensywnego zapachu, atrament szybko schnie, jest odporny na działanie wilgoci i promieni słonecznych - nie blaknie. Polipropylenowy korpus chroni tusz przed wyparowaniem i wyschnięciem, dzięki czemu marker przez długi czas będzie Twoim narzędziem pracy. Produkty firmy Sanford cechują się wyrazistymi kolorami, za sprawą których nie sposób będzie oderwać oczu od Twoich projektów.


Wybierz coś dla siebie


W sklepie Biuronimo.pl dostępne są markery permanentne Sharpie w kilku opcjach: możesz kupić pojedyncze produkty w jednym z czterech podstawowych kolorów - czarnym, czerwonym, zielonym i niebieskim - lub zestawy zawierające od ośmiu do dwudziestu ośmiu pisaków w różnych kolorach i o różnej grubości końcówkach. A jaki będzie Twój kultowy marker?

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów