Lista produktów producenta: 

Strigo

Strigo – nowoczesność i kreatywność


Strigo jest producentem zabawek, przyborów szkolnych oraz plecaków, który idealnie łączy funkcjonalność oraz stylowość swoich produktów. W końcu oprócz strony praktycznej, niezwykle istotne jest, czy dany produkt przypadnie do gustu najmłodszym konsumentom oraz czy wpłynie w pozytywny sposób na ich wyobraźnię. Poprzez różnorodność wzorów i kolorów stara się dopasować do niepowtarzalnego poczucia stylu każdego dziecka. 


Jest to marka nowoczesna, ale także całkowicie bezpieczna – każdy produkt został przetestowany i spełnia normy bezpieczeństwa obowiązujące w Unii Europejskiej. 


Przybory szkolne oraz plecaki


Przybory szkolne są zaprojektowane w taki sposób, żeby, oprócz swoich podstawowych funkcji, umilały dzieciom czas nauki. Piórniki, które można znaleźć w ofercie Biuronimo.pl, są w formie prostokątnej lub w formie saszetki. Obie postaci są wygodne w codziennym użytkowaniu oraz są niezwykle pojemne. 


Plecaki Strigo, które można kupić na tej stronie, są zarówno wygodne, jak i bardzo estetyczne. Występują w trzech rozmiarach od największego do najmniejszego – Daily, Sport oraz Misty. Każdy z nich jest wodoodporny i posiada wzmocniony spód, boczne kieszenie, kieszeń na laptop oraz organizer przeznaczony na klucze lub telefon. Część plecaka dotykająca pleców jest wyprofilowana, więc noszenie go jest komfortowe. 


Każdy znajdzie coś dla siebie


Zarówno piórniki, jak i plecaki tej marki są dostępne w pięciu kolekcjach – Nature, Fruits, Comic, Abstract oraz Basic. Wszystkie zostały zaprojektowana z myślą, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie, więc diametralnie się od siebie różnią. W linii Nature można się doszukać roślinnych, kwiatowych wzorów oraz kolorowych motyli. Do części z nich zostały dodane jaskrawe barwy, ale niektóre plecaki z tej serii są dostępne także w bardziej stonowanych kolorach. Kolekcja Fruits stawia głównie na owocowe motywy przełamane kontrastowym tłem w postaci geometrycznych wzorów, biało-czarnych linii lub żywych kolorów. Tropikalne owoce na piórniku lub plecaku przywołują wyłącznie pozytywne odczucia, więc z pewnością poprawią humor zarówno Tobie, jak i ludziom w Twoim otoczeniu! 


Produkty z kolekcji Comic stawiają na energię i przebojowość – wyraziste kolory oraz nadruki inspirowane stylem komiksowym sprawią, że będziesz wyróżniać się swoją oryginalnością. Linia Basic charakteryzuje się prostotą. Piórniki oraz plecaki z tej serii są ponadczasowe i występują wyłącznie w czarnych i szarych odcieniach z dodatkiem granatu, czerwieni, kratki oraz jeansu. 


Kolekcja Abstract to głównie geometryczne wzory, dzięki czemu jest to linia uniseksowa i niezobowiązująca.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.