Lista produktów producenta: 

Teekanne
Herbata jest dla wielu z nas nie tylko napojem, którym możemy zaspokoić pragnienie, ale również sposobem na przyjemny dzień. Chwile spędzone z filiżanką dobrej herbaty chcemy celebrować w samotności lub dzielić się nimi z bliskimi nam osobami. Herbata to idealny sposób by rozgrzać się w zimny dzień lub orzeźwić w gorące lato, a także nieodłączny element spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Aby te chwile były rzeczywiście przyjemne, powinniśmy korzystać z wysokiej jakości herbat, jak herbaty firmy Teekanne. Ta uznana na całym świecie marka posiada długoletnią historię i oferuje różnorodne produkty.


Historia i produkty firmy


Początki firmy sięgają XIX wieku, a dokładnie 1882 roku, kiedy to założono spółkę w Dreźnie. 6 lat później nazwa i znak graficzny herbat został zarejestrowany i od tej pory jest ustawowo chroniony. Firma od samego początku jest liderem w branży herbat i wprowadza innowacje, które rewolucjonizują sposób spożywania tego napoju. W 1892 roku firma wprowadza do sprzedaży zmieszaną herbatę zapakowaną w puszkę. W 1937 roku powstaje herbata w torebce, która w 1949 roku zostaje udoskonalona. Dzięki zastosowaniu torebki dwukomorowej wszystkie liście herbat mogą zostać dokładnie zanurzone w wodzie, co wydobywa z nich pełnię smaku. Oprócz innowacji w dziedzinie opakowań, firma wprowadza również różne smaki herbat i jako pierwsza zaczyna produkować ziołowe i owocowe herbaty w torebkach. Kolejne lata to rozwój firmy, otwieranie zakładów produkcyjnych w różnych krajach europejskich, również w Polsce, a także udoskonalanie receptur i tworzenie nowych smaków.


Jakie herbaty oferuje Teekanne?


Herbaty oferowane przez firmę można podzielić na kilka głównych kategorii. Są to:  • herbaty czarne;

  • herbaty zielone;

  • herbaty owocowe;

  • herbaty ziołowe;

  • herbaty z serii World Special Teas;

  • a także kolekcje herbat;


Herbaty czarne z serii Black Label pochodzą z plantacji z regionu Assam i charakteryzuje je mocny, bogaty smak. Herbaty owocowe są dostępne w wielu różnych wariantach smakowych, więc każdy znajdzie smak dla siebie. Owoce leśne, czarna porzeczka, pomarańcza, malina, truskawka lub owoc granatu, to tylko niektóre z przepysznych owocowych smaków. Sezonowe herbaty owocowe mogą być dodatkowo wzbogacone przyprawami, jak herbata Winter Time, która posiada aromaty cynamonu i migdałowych herbatników. Oprócz podstawowych herbat zielonych, dostępne są również herbaty wzbogacone owocami, jak herbata zielona z pomarańczą, a dla wielbicieli herbat z różnych stron świata stworzono serię World Special Teas. Należy do niej np. herbata biała lub Zen-Chai Green Tea.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów