Kategorie

Jak zorganizować biuro w domu?

Autor     maj 26, 2021     Wszystkie , Porady , Sprawy biurowe    0 Komentarzy
Sytuacja epidemiologiczna zmusiła pracodawców na całym świecie do oddelegowania swoich pracowników w...
Biuronimo.pl
Jak zorganizować biuro w domu?

Domowe biuro - czy warto?

Wiele osób rezygnuje z aranżacji specjalnej przestrzeni do pracy w swoim domu. To duży błąd! Nie od dziś wiadomo, że siedząc przy biurku, jesteśmy o wiele bardziej produktywni. Praca w łóżku z laptopem na kolanach nie dość, że rozleniwia, to jest ponadto niezdrowa dla organizmu. Ponad 8 godzin dziennie w nieodpowiedniej pozycji może okazać się brzemienne w skutkach. Masz mało miejsca w domu lub mieszkaniu? Bez obaw! Jedyne czego potrzebujesz, aby zorganizować przestrzeń do pracy to biurko, wygodne krzesło i kilka narzędzi, które ułatwią Ci codzienną pracę. Oto przykładowe propozycje.

Niezbędne wyposażenie domowego biura 

Praca biurowa charakteryzuje się tym, iż wymaga kilku niezbędnych akcesoriów. Bez nich wykonywanie większości czynności może okazać się znacznie utrudnione, lub nawet niemożliwe. Warto stawiać na wysokiej jakości narzędzia, które posłużą na lata. W co warto się zaopatrzyć?

Niepozorne gadżety zwiększające komfort pracy

1. Niszczarka 

Mogłoby się wydawać, że to niepotrzebne urozmaicenie. Nic bardziej mylnego! Niszczenie dokumentów z wrażliwymi danymi personalnymi, takimi jak godność, adres, numer kontaktowy i wiele innych to absolutna konieczność. Ręczne wykonywanie tej czynności nie jest tak dokładne, jak w przypadku przeznaczonego do tego sprzętu. Chwila nieuwagi może okazać się brzemienna w skutkach. Dotyczy to w szczególności korespondencji bankowej czy firmowej. Ochrona danych osobowych jest niezwykle istotna, dlatego warto zadbać o odpowiednie do tego narzędzia. To szczególnie istotny gadżet w przypadku osób, które muszą niszczyć wiele dokumentów w ciągu dnia. Tu najlepiej sprawdzi się nieco większy sprzęt - Niszczarka Fellowes 21Cs, która zniszczy aż 12 kartek za jednym razem. Do mniejszych potrzeb wystarczy Niszczarka Fellowes M-7C.

2. Oczyszczacz powietrza

To równie istotne urządzenie, które okaże się zbawienne przy wielu godzinach spędzanych w jednym pomieszczeniu. Sprzęt skutecznie oczyszcza powietrze z roztocza, pyłków, sierść zwierząt, wirusów, bakterii oraz smogu. To, co wdychamy, ma ogromny wpływ na nasze zdrowie. Oczyszczacz powietrza może poprawić nie tylko komfort pracy w domu, ale także samopoczucie. Jest w szczególności polecany alergikom, osobom cierpiącym na astmę oraz kobietom w ciąży. Na naszej stronie znajdziesz urządzenia renomowanych marek, takich jak Fellowes i Opus.

3. Lampka na biurko

Małe, a jak potrzebne! Lampka na biuro jest konieczna w szczególności wtedy, gdy pracujemy w godzinach wieczornych lub w słabo oświetlonym pomieszczeniu. To nie tylko nieoceniony komfort pracy, ale także profilaktyka wzroku. Słaby dostęp światła może spowodować lub pogłębiać wady wzroku, a także zaburzenia widzenia. Polecamy lampki ledowe, które samodzielnie dostosowują natężenie świecenia, przykładowo Leitz Style Smart LED.

Powiązane produkty

Powiązane wpisy:

Wstaw komentarz

Imię: *
E-mail: * (niewidoczny)
Strona WWW: (URL z http://)
Komentarz: *
Wpisz kod